GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum Strona Główna GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ
 UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: my411x, sagem

Przesunięty przez: halohalo
Nie Kwi 21, 2013 14:54
Sagem my411x
Autor Wiadomość
muminek 
Nowy(a) na forum


Wiek: 34
Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro Sie 22, 2007 12:35   

Elo! :grin: czy ktoś móglby mi wytlumaczyć o co chodzi z tym bluetooth'em , bo ja nie mam pojecia!!! :roll: :neutral:
 
     
muszeq
Nowy(a) na forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 2
Wysłany: Śro Sie 22, 2007 18:28   

Witam.
Mam ten telefon i kieruję również do posiadaczy pytanie. Czy od początku jak dostaliście kartę pamięci to mieliście jakieś foldery na niej? Czy sami sobie utworzyliście. Np. z muzyką, z obrazkami itp. Bo u mnie o ile dobrze pamiętam był tylko folder Moje kontakty, a kiedyś w Motoroli miałem kartę pamięci i były jakieś różne foldery, a tutaj nic. I do tego wyskakuje mi błąd, kiedy chcę przez czytnik przesłać mptrójkę na kartę. Z góry thx za odpowiedź.
 
     
madzia888 
Nowy(a) na forum
misia


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 2
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 10:45   

ja miałam na karcie od początku foldery takie jak moje kontakty, moja muzyka, moje obrazy, filmy... mi tez czasem wyskakuje blad jak chce przeniesc mp3 na karte lub na odwrot, w gole mam tan telefon juz ok 2miesiecy i uwazam ze jest do du** czasem jak chce zrobic zdjecie to tez pokazuje mi "błąd" albo zapisac sie nagle nie chce nie widaomo z jakich powodów... a juz nie wspominam o tym ze sstrasznie czesto sie zawiesz i strasznie powoli dziala.. no ale coz, nie stac mnie na nic lepszego i musze przezyc;/ pozdrawiam

[ Dodano: Pią Sie 31, 2007 10:53 ]
do lukikruo, ja kupialm kabel usm na aukcji internetowej i tez nie dostalam do niego zednej plytki ze streownikami ani nic i dziala mi poprawnie, jak go odlaczam do kompa to wyswietla sie chmurka ze wykryto nowe urzadzenie usb i w moim komputerze pojawia sie "dysk wymienny" na ktory wchodze i sobie kopiuje co tam chce na karte pamieci.;d
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sie 31, 2007 20:55   

Witam serdecznie,
..i tak jak opisuje to madzia888 powinno być :smile:
..powinien go widzieć jako dysk wymienny, co ułatwi Wam wrzucanie mp3jek, zrzucanie zdjęć itp.
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
agusia 
Nowy(a) na forum


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Wrz 2007
Posty: 1
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 15:28   

Witajcie!

mam ten telefon od wczoraj (tak tak fon), zapoznałam sie z instrukcją i wciąz mam pare problemów:
1. Jak przypisać zdiecie do danego kontaktu? Bo gdy otwieram zdjecie i daje "dodaj do kontaktu" to otwiera mi sie strona na ktorej pisze: Spis telefonów a ponizej kontakty no i wiecej nic nie pisze poprostu nie ma tam zadnego kontaktu (a w spisie telefonow mam pelno kontaktow) :sad:
2. Czy da sie skrocic dlugosc dzwonka. nie chce aby sygnal sms'a był taki dlugi, tzn gdy przychodzi sms melodyjka gra kilka razy a ja chcialabym aby to byl pojedynczy sygnal.
3. Jak odtwarza sie plik głosowy to czy da sie jakos zrobic aby byl on glosno odtwarzany (tak jak przy odtwarzaniu filmikow)
4. Dlazego nie potrafie wysyłać MMs'a. wczesniej nie mialam komorki z MMs'em wiec nie wiem jak to jest :oops: . Siostra ma Nokie 2610 i nie potrafimy sobie wysyłac MMS'ow miedzy sobą...

Ogólnie telefon wydaje sie byc ok, w przyszłosci mam zamiar poslugiwac sie bluetooth'em a nie kablem usb. Ludzie po to mamy ten bajer aby go urzywac :lol:
 
     
MaciaSS 
Aktywnie działa na forum



Pomógł: 74 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 1098
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 16:10   

Witam serdecznie agusia,
Specem w Sagemach nie jestem, więc Ci nie pomogę :sad: :sad:
..ale spróbuj może napisać do kogoś z forum Sagema prywatną wiadomość z nurtującymi Cie pytaniami co do obsługi Twojej nowej zabawki..poczytaj kto coś o nim pisał i spróbuj :smile: :smile:
Pozdrawiam :cool:
 
 
     
alija 
Nowy(a) na forum
alija


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Wrz 2007
Posty: 1
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 13:02   

do agusi
aby dodac zdjęcie do kontaktu musisz mieć kontakty zapisane w pamięci telefonu (można skopiować z pamięci karty SIM), tak samo jest z dzwonkami (tzn. z tymi, które ściągnęłaś lub ktoś Ci przesłał),
aby wysyłać lub odbierać mmsy trzeba skonfigurować telefon, ja to zrobiłam przy okazji ściągania z internetu jakiegoś dzwonka, tam było napsane, że jeżeli nie możesz ściągnąć to trzeba skonfigurowąć i klknij tutaj, czyli w jakis przycisk czy coś, ale słyszałam że w salonie u sprzedawcy też to robią,
odnośnie skrócenia dzwonka na sms nie mam pojęcia, ale też mnie to bardzo interesuje
 
     
emeLee 
Nowy(a) na forum
zaklinam węże.


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 1
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 21:25   

mam pytanie do agusi, otóż :
jak widzę masz tak tak fon, ja równiez zastanawiam się nad tą ofertą i tym telefonem.
czy to dobry wybór ?
aha i czy nie ma gdzieś haczyka ? nie trzeba wpłacać kaucji- bo w regulaminie coś na ten temat było ? odp bardzo proszę :)
 
     
Butch
Nowy(a) na forum


Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 22:20   

Mam jedno pytanie: Czy za pomocą kabla USB można przesyłać dane z komputera na pamięć wbudowaną w telefon, czy tylko na karte Micro SD??

Z góry dzięki za odpowiedź
 
     
BizBoy 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 1
Wysłany: Sob Paź 06, 2007 11:22   

PROBLEMY Z BATERIĄ:

zalecenia sprzedawcy byly takie ze ładowac ok12h na wylaczonym telefonie, powtórzyć 3 razy. szperając w necie w poszukiwaniu informacji bardzo czesto zetknąłem się z narzekaniem na bardzo krótką żywotnść baterii.2-3dni, a raz nawet,że ok 8 godzin!

jeden z komentarzy gdzieś mówił o tym że nie należy przestrzegać tych zaleceń bo bateria nie ma opcji zapamietywania i że najlepsze feekty jej zywotności bedą po ok 4 godzinach ładowania bo przy 12 ona sie poprostu przegrzeje... instrukcja również mówi o ładowaniu ok 4 godzin.

znalazłem też komentarz, że "nie przestrzegałem zaleceń a bateria trzyma 4-6dni przy normalnym użytkowaniu, słuchaniu muzyki itd."

więc jak to w końcu jest z tą baterią? ile należy ładować ją dla optymalnych efektów? przyznam że na żadnych oficjalnych stronach nie znalazłem żadnych informacji na ten temat...
 
     
Luśka 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 21 Lip 2007
Posty: 3
Skąd: Bierutów
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 15:13   

hej :) mam pytanie... da się jakoś w tym telefonie włączyć odtwarzanie muzyki w tle?? wiem, że jakoś to przez przez przypadek zrobiłam, ale nie mam pojęcia jak ;/
 
     
miniek 
Nowy(a) na forum


Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 1
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 11:34   

Witam dzisiaj kupiłem karte microSD Kingston'a 2GB i mi ona nie działa w telefonie ale na kompie tak. Na pudełku pisze że odczyta 2GB. Wiem że slot działa bo miałem karty 64mb(motoroli),256(nokia) i 1GB(Kingstona) Co może być że mi nie działa??

Zrobiłem, z co było?? hehe zrobiłem forma i zmieniłem na FAT32 bo był FAT
 
     
Basiek 
Nowy(a) na forum


Dołączyła: 25 Mar 2008
Posty: 1
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 23:39   

ludzie mam problem ustawiłam sobie śliczny dzwoneczek na sygnał sms ale słychać go tylko przez 5 sekund jak zrobic żeby zagrała cała pioseneczka pomóżcie :roll:
 
     
ziomiwan 
Nowy Operator
Pro Publico Bono



Telefon: Samsung Wave S8500
Sieć GSM: Plus
Internet: AgaNet
Komunikator: GG
Pomógł: 197 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 4404
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sob Mar 29, 2008 22:55   

Miniek jak zminiłeś format na karcie pamięci ? :| bo dla mnie to trochę dziwne....

Basiek być może 5sekund to max dla dzwonka mp3 w twoim telefonie.
Pozdrawiam
_________________
Nokia 3310-> Siemens A50->SonyEricsson T230i->Samsung x200->Motorola V3->SonyEricsson K750i-> Samsung z370->Motorola Z8->Samsung U700->Samsung S7330-> Samsung U800-> S5230 Avila-> Samsung i550-> Samsung S7220/S7350-> Samsung Pixon-> Samsung Monte S5620/LG Bali-> LG Swift-> Samsung Wave S723-> Samsung Wave S8500-> Galaxy S

Kto pod kim kopie, ten znam o Tobie plotki...
 
 
     
Ciekawe artykuły znalezione w sieci




Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group





Forum WędkarskieWędkarstwo

Strona korzysta z plików cookies. Zapoznaj się z: Polityka Prywatności i Cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
mapa strony
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11

Nasz Portal:


halohalo.pl - to co najciekawsze w telekomunikacji


Polecamy:







Po godzinach:


Kredyty, Karty, Konta - najlepsze oferty!



Dodaj link, reklamę >>