To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Reklamy operatorów

Merry - Nie Lis 07, 2010 11:36

Ja uważam, że są profesjonalne, zabawna gra słowna, która przekazuje najważniejsze informacje w przystępny sposób. Kruczki były odważnym posunięciem, ponieważ uderzały bezpośrednio w niektóre zachowania konkurentów.O gustach się jednak nie dyskutuje.
ziomiwan - Śro Lis 17, 2010 13:34

To teraz niech wszyscy zachwycający się tym konkursem ery dotyczącym Kate Perry i jej teledysku w którym miał wystąpić ten błazen znajdą go w teledysku ;) .
To zabawa z serii "Gdzie jest Wally" :) .
Era się zbłaźniła, co było do przewidzenia zresztą ;) .
Został niezauważalnym wśród tysiąca statystów bohaterem. Pozdrawiam Cię Rafale!! Mam nadzieję, że przynajmniej dobrze Ci zapłacili, to przynajmniej zrekompensuje Ci wyśmiewanie przez znajomych, którzy mieli zobaczyć Cię na teledysku, a wyszło jak wyszło.

darkgee - Śro Lis 17, 2010 17:01

A widzieliście nową reklamę TakTaka? Tą z latającą kurą? Jak dla mnie bomba.
ziomiwan - Śro Lis 17, 2010 23:18

Dziś właśnie ją widziałem, całkiem niezła, jedna z lepszych jakie ostatnio udało im się zrobić.

Pojawiła się też nowa reklama Plusa, ze skrzatami (czy to krasnoludki sam nie wiem). Bardzo mi się spodobała, znów trzymają poziom i rozśmieszają swoim dość inteligentnym pomysłem widza.

Do tego doszła nowa reklama 36i6 z Turbodymomenem, z pociągiem i jeszcze jakaś.

halohalo - Sob Lis 20, 2010 23:25

Z tą kurą to rzeczywiście fajna :lol:
haloxavi - Czw Lis 25, 2010 12:21

Reklama jest na necie - http://www.youtube.com/watch?v=L01uFN1_gG0
Rafał? Raczej nie jest błaznem. Wygrał na tym wszystkim, pewnie jego twarz widziała zdecydowana większość Polaków i może coś z tego wyniknie...

ziomiwan - Czw Lis 25, 2010 19:50

Nie on jest błazem, a cała era, która nagłośniła sprawę, a GÓ***O z tego wyszło. Rola statysty bezcenna ;) . Dobrze, że jednego z 10tysięcy trupów na polu bitwy nie zagrał ;) .
Tu wielkie och achy era odstawiała, wielkie przygotowania Rafała i do czego niby? ;)

haloxavi - Pią Lis 26, 2010 11:06

Spodziewałeś się jego w głównej roli? ;-)
Bo ja nie... To oczywiste było, że jeśli teledysk ma być wykorzystywany to ci wszyscy ludzie będą po prostu w tym uczestniczyli robiąc "coś". Ten Rafał z pewnością był po prostu twarzą całej akcji. Wydaje mi się, że te wszystkie dzieciaczki będą pozytywnie wspominać to doświadczenie.

ziomiwan - Pią Lis 26, 2010 18:03

Jasne, że nie w roli głównej, ale przynajmniej drugoplanowej/trzecioplanowej, ale nie statystą ;) . Żenua ;)
haloxavi - Śro Gru 01, 2010 12:23

Popatrz na to w inny sposób - w tym teledysku, tego Rafała zobaczyła by pewna część Polski, a przez te reklamówki zna go chyba każdy, bo nawet zamykając się w domu, nie dało się o nim nie usłyszeć. On był wszędzie...
halohalo - Wto Cze 28, 2011 16:57

Odświeżam temat, bo przecież mamy "nowego" operatora :wink:

Co myslicie o reklamach TV T-mobile?

Mnie osobiście nie przekonują, jakieś takie sentymentalne, leniwe, nie moja grupa docelowa :wink:

ziomiwan - Śro Cze 29, 2011 23:32

Reklamy T-Mobile jakby celują w starszych ludzi powyżej 40roku życia.
Mi się też nie bardzo podobają...

jarek38 - Wto Lip 05, 2011 16:35

Moim zdaniem te reklamy "ujdą" fakt są nieco "poważne" (dla niektórych nudne) ale przynajmniej nie są tak durnowate jak np niektóre reklamy Plusa.
Przynajmniej ja tak to odbieram.

twistet - Wto Sie 02, 2011 11:50

T-Mobile reklamy wydaja mi się takie jak kiedyś miał Orange, lekkie i wyważone i chyba dopiero z czasem będą wymyślać trochę bardziej zakręcone :P
miloszlub - Pią Sty 06, 2012 13:21

Coś ostatnio żadna z reklam naszych operatorów jakoś ani mnie nie zaciekawia ani nie rozśmiesza... najlepsza dla mnie było jednak ta z kurami z ERY :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group