To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - abonament czy karta

geralt - Pią Wrz 18, 2009 10:54

10zł, ale to mówisz chyba o mixie...a co to dokładnie za promocja? W happy day max można dostać 6h (całkiem dużo swoją drogą).
bartosz93w - Pon Wrz 21, 2009 19:32

Za 10 zł wykupujesz pakiet i z wybrana osoba rozmawiasz i piszesz przez miesiąc ile chcesz.
haloxavi - Wto Wrz 22, 2009 11:21

Nie mniej jednak ograniczania czasowe są, prawda? Od kiedy wraz z siostrą i mamą korzystam w Erze z sieci rodzinnej to połączenia z nimi nie kosztują mnie absolutnie nic.(tutaj potrzebna jest osoba mająca abo). Duostarter( w ofercie na kartę) jest sposobem na rozmawianie z jedną osobą za free, a to już oferta na kartę.
serek336 - Śro Wrz 30, 2009 14:51

A o tych nowych promocjach abonamentowych w orange ktoś słyszał? Że podobno można dostać nawet ponad 1000 minut w abo, prawda to?
haloxavi - Czw Paź 29, 2009 13:21

Słyszałem tyle, że zrobili czasową promocję z 29 gr za minutę po wykorzystaniu darmowych... i tyle..
geralt - Wto Lis 17, 2009 12:15

Dokładnie wygląda to tak, że teraz tam mozna mieć 29 gr w abo po wykorzystaniu pakietu minut. Promocja rzeczywiście czasowa - miała być najpierw do końca października, ale przedłużyli do 27 listopada. Z ciekawych rzeczy ostatnio wprowadzili też świąteczne promocje doładowań - co ważne można dostać bonusy do wszystkich sieci, nie tylko do orange.
haloxavi - Wto Lis 17, 2009 12:45

Większość bonusów w Orange dostępnych jest do sieci. Dopiero jeśli doładujesz za 100 lub 200 złotych to otrzymać można odpowiednio 120 i 260 minut do wszystkich, ale też ograniczone czasowo na 31 dni. W TT mam mega doładowanie 100 minut za 50 zł, oczywiście tylko do sieci, ale dzięki potrójnemu doładowaniu i teraz mega doładowaniu przez 3 miesięcy wewnątrz rozmawiam za darmo, a to właśnie większość moich rozmów.
geralt - Śro Lis 18, 2009 13:24

haloxavi: no jak korzystasz głównie wewnątrz sieci to ok, ale wiadomo, że nie wszystkich znajomych masz zwykle u jednego opa, dlatego moim zdaniem te nowe promocje w orange są przydatne.
haloxavi - Czw Lis 19, 2009 13:29

Oczywiście, że są przydatne - każda promocja jest w mniejszym lub większym stopniu przydatna, chwała za to, że w ogóle są. Patrząc jednak z punktu widzenia kogoś kto ma Tak-Tak Hot to 29 gr za min do wszystkie + 3 miesiące dzwonienia za free wewnątrz sieci wygląda atrakcyjnie.
mateuszBBB - Pon Lis 23, 2009 16:10

A to ja sie podlacze do dyskusji. W takim razie na co byscie sie decydowali w Orange? Abonament 55zl czy cos na karte? Moim zdaniem, ten abonament jest calkiem udany, szczegolnie, ze sa tam dosyc fajne telefony (6303, corby, avila).
darkgee - Pon Lis 23, 2009 16:33

Gdybym był w Orange pierwsze na co bym sie zdecydował, to zmiana sieci :mrgreen: Ale tak szczerze, to bym wolał wziac kartę i dokupić sobie jakiś fajny telefonik. Głównie dlatego, ze wyjdzie taniej doładowania po 50 zł i telefon za 400-500zł (oczywiscie mówię o cenach nowych modeli podanych przez ciebie), niz miałbym płacić za abonament.
mateuszBBB - Wto Lis 24, 2009 11:09

Nie do konca jestem przekonany czy w prepaidzie wyjdzie mi taniej, skoro bym mial pakiety wewnatrzsieciowe, a dzwonie malo poza siec. Pozniej nawet jak wygadam wszystko, to i tak za minute mam stawke prepaidowa.
haloxavi - Wto Lis 24, 2009 12:03

No, ale w pre-paidach masz mnóstwo pakietów wewnątrzsieciowych, przynajmniej ja tak mam w Tak-Taku. Decydując się na abonament podpiszesz umowę na prawdopodobnie rok, w tym czasie stawki mogą ponownie znacząco się obniżyć, pomyśl ile wydarzyło się w telefonii przez ostatni rok. Bierz pre-paida, nie koniecznie Orange.
jarek38 - Wto Lis 24, 2009 13:30

haloxavi, myślisz że w abonamencie era niema pakietów ?wystarczy przejrzeć ofertę http://www.era.pl/pl/indy...nizajace_koszty a teraz na święta są bardzo ciekawe prezenty http://www.era.pl/pl/indy...ezent_na_swieta dodatkowo mamy możliwość zbierania punktów w programie era premia http://www.era.pl/pl/indy...o_to_era_premia dzięki tym punktom można mieć darmowe rozmowy lub doładować tak-taka bliskiej osobie albo zniżkę na lepszy telefon.
darkgee - Wto Lis 24, 2009 17:14

jarek38, haloxavi, nie napisał, że nie ma pakietów w abonamencie. Napisał tylko, że w prepaidzie są fajne pakiety wewnatrzsieciowe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group