To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Jaki telefon dotykowy wybrać?

ziomiwan - Czw Kwi 15, 2010 23:44

Nie nie można zainstalować innego systemu.
A gry i aplikacje szukać trzeba poprzez google, my nie podajemy linków do pirackich wersji gier i aplikacji.

wenth1 - Pią Kwi 16, 2010 13:41

Samsung i900 Omnia to wg mnie bardzo dobry telefon z wielkimi mozliwosciami. Mam od tygodnia i jestem bardzo zadowolony, tylko ze jak mi sie zrobila rysa na wyswietlaczu to go chcialem o sciane pier******.

Na poczatku cięzki w obsludze ale na necie jest wszystko od podstaw opisane co zrobic zeby szybko mozna bylo sie bawic

ardsdz - Pią Kwi 16, 2010 15:40

Nie można zainstalować innego systemu do telefonu niż ten, który jest wgrany. Chyba, że masz nie wiadomo jakie umiejętności i się nie boimy, a i tak może nie działać. Lepiej nie próbować, bo Windowsy to nie zwykłe zamknięte systemy...
szumo22 - Wto Kwi 27, 2010 18:22
Temat postu: Multimedialny telefon dotykowy
Witam,
Od pewnego czasu zastanawiam się nad zmianą telefonu. Obecnie jestem posiadaczem SE W910i. Telefony z mojego poprzedniego telefony nie wybrałem. Teraz zastanawiam się nad kupnem HTC G1, SE P1i, Samsunga i5700 lub ewentualnie Samsunga i7500. I teraz niewiem który z tych tu wymienionych wybrać. Proszę o pomoc.

ziomiwan - Wto Kwi 27, 2010 20:21

Z całą pewnością stawiałbym na Samsunga i7500, bo to konkretny telefon, bardzo dobrze wyposażony. Ewentualnie G1 bo również jest niezły.
szumo22 - Wto Kwi 27, 2010 21:08

Właściwie interesuje mnie głównie SE P1i oraz HTC G1
ziomiwan - Wto Kwi 27, 2010 23:45

SE P1i nie żartuj tak nawet.... Największe badziewie jakie widziałem.

G1 jest dużo lepszy od P1i, ale jednak bardziej skłaniałbym się chyba ku i7500 który według mnie jest lepszy technologicznie. Ale oba są świetne.

ardsdz - Śro Kwi 28, 2010 13:40

Ale Samsung przewyższa G1 i to jego bym wziął. nawet jeśli myślisz, że tamten lepiej wygląda.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group