To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - zabierają kasę z konta w plusie:(

ziomiwan - Nie Sie 15, 2010 14:22

Poza tym nigdzie nie widzę pytania "A jak to ustawić?" więc co to za pretensje??
ardsdz - Nie Sie 15, 2010 14:39

Ale głupota... No nic, chyba nie dam rady pomóc... nie wiem ja Wy.
Iron Maiden - Wto Sie 17, 2010 11:12

Nie, nie mam pretensji do Was absolutnie :smile: po prostu wiem, że nie tylko mnie tak się dzieję... mojej siostrze kilka dni temu też zabrali pieniążki z konta (nie bawi się w internet w cale),w tym momencie ma na minusie, napisałam dzisiaj reklamacje, bo tak mi w plusie powiedzieli i muszę to wysłać gdzieś do Wa-wy... nie wiem ile będę czekać na jej rozpatrzenie.. wydaję mnie się że plus coś kombinuje... :sad:
ziomiwan - Wto Sie 17, 2010 21:05

Wystarczyło napisać w salonie Plusa reklamacje i dać im do przefaksowania. W ciągu 14dni miałbyś odpowiedź.
Quest-GSM - Wto Sie 17, 2010 21:31

Dziwne przypadki,co prawda spotkałem się z takimi praktykami ale po restarcie telefonu,operator zwracał wszystko co do złotówki. Na rozpatrzenie reklamacji sieć ma 2 tygodnie czasu.
Iron Maiden - Śro Sie 18, 2010 13:17

dziękuję, byłam dzisiaj w plusie, zobaczymy co z tego wyniknie, pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group