To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Reklamy operatorów

harnas - Pią Kwi 30, 2010 17:54

Reklamy Standu Darmowego w Play i reklamy Long Play'ów są zupełnie bez wyrazu. Heyah ma swój styl, Turbodymomen również (ostatnio Saakaszwili zawstydził Obamę ;) ).
Reklamy z Mumio jeszcze mi sie nie znudziły. Na TT Hota miło popatrzeć i ciekawy kawałek w tle. Zupełnie nie przemawiają do mnie reklamy Orange.

Gina - Pią Maj 07, 2010 16:10

Hot ma boską reklamę :D piosenka też jest tam wkręcająca strasznie.
Ostatnio czytają o Bagińskim natkęłam się na ciekawą informację... wiecie, że reklamę Heja sru robiło Platige Image? :D tam pracuje Bagiński właśnie i oni robili takie megaświatowe rzeczy jak efekty specjalne do Antychrysta :-P Dość przyziemny projekt - animowanie kota :D jak na taką agencję, ale świadczy o poważnym podejściu reklamodawcy.

ziomiwan - Pią Maj 07, 2010 22:03

Efekty specjalne do Antychrysta? To tam były jakieś? Film kiepski według mnie. A Bagiński jest mistrzem bez dwóch zdań, jego filmy (animowane czy jak je zwać) są znakomite.
Hot ma ciekawą reklamę, bo ma fajne dziewczyny ;) . Ale ten kot i ogólnie heyah nie podoba mi się nic, a nic, już lepsza jest reklama Pół na Poł simplusa.

darkgee - Sob Maj 08, 2010 09:18

Nareszcie Orange zaczęło robić jakieś reklamy, które nie ocierają się o groteskę. Te najnowsze z tymi stworkami (mi przypominają piniaty) mogą się nawet podobać.
ziomiwan - Sob Maj 08, 2010 10:38

Ale my nie mieszkamy w Meksyku, aby nam serwować piniaty. A reklamy według mnie nadal mają nędzne.
haloxavi - Śro Maj 12, 2010 15:42

Gina napisał/a:
Hot ma boską reklamę :D piosenka też jest tam wkręcająca strasznie.
Ostatnio czytają o Bagińskim natkęłam się na ciekawą informację... wiecie, że reklamę Heja sru robiło Platige Image? :D tam pracuje Bagiński właśnie i oni robili takie megaświatowe rzeczy jak efekty specjalne do Antychrysta :-P Dość przyziemny projekt - animowanie kota :D jak na taką agencję, ale świadczy o poważnym podejściu reklamodawcy.


Ale o której dokładnie reklamie TT mówisz? Jakiejś konkretnej usługi? Bo chyba nie wiedziałem jej.

Gina - Śro Maj 12, 2010 21:27

No reklamę sruta Hejowego. Tzn Nowej Heyah, tę No to sru. http://www.youtube.com/watch?v=1n9SYRimpR4
Info o Plastige jako podwykonawcy jest na ich stronie w portfolio. Zdziwiłam się trochę :)

haloxavi - Pią Cze 04, 2010 13:22

Aaaa ;-) Reklama spoko, widziałem już ja wiele razy w TV. Ostatnio wiele nowych reklam się pojawiło, bo mnóstwo nowych promocji u operatorów. Jeszcze nie widziałem reklamy podwójnego z tych usług, które ostatnio się pojawiły.
Gina - Wto Cze 08, 2010 11:51

W temacie bieżących reklam mamy jeszcze tę od blueconneta max'a - http://www.youtube.com/watch?v=zVM3mkMj8F8
natrafiłam w sieci na coś takiego dużo wcześniej zanim reklama pojawiła się w tv :-) Nawet się ze znajomymi wykłócaliśmy czy to autentyk czy fake może. :D Swoją drogą miły głos lektorki dodali do filmiku.

haloxavi - Czw Cze 10, 2010 11:29

Widziałem już ten filmik wcześniej. Nie wierzę, że coś takiego jest do wykonania, ale motyw pod reklamę całkiem fajny. To reklama netu w Erze tak?
ziomiwan - Czw Cze 10, 2010 15:50

Tak blueconnecta. Jasne, że to nie możliwe ;) , chociażby ze względu na złą synchronizację skaczącego na poduchę i tego który na nią leci, ale reklama i tak fajna.
Gina - Pią Cze 11, 2010 17:21

Fajna fajna :D tak jak pakiet. Skaczemy ze strony na stronę :-P Macie rację, zdecydowanie widać, że to fake. Wygląda ekstremalnie i jak murowane złamanie karku.
haloxavi - Pią Cze 18, 2010 11:23

Złamanie karku pewne, ale nie da się ukryć, że reklama ciekawa, pewnie w necie wielu ją zobaczyło, ciekawe ile kosztując z pakietu internetowego Tak-taka hehe
Gina - Pon Cze 21, 2010 11:48

No ja tę reklamę najpierw w necie widziałam, tak bez lektora i napisów. Toteż wydawało mi się, że to może jakiś autentyk czyis wakacyjny, chociaż bardzo nie wyglądało :) Potem dopiero natknęłam się na wersję pełną w TV.
haloxavi - Pią Cze 25, 2010 12:22

Może na początek pokazali to rzeczywiście w sieci, a później w mediach. Ostatnio jakaś pustka reklamowa chyba, a może po prostu za bardzo zająłem się Mistrzostwami Świata? ;-) Widzieliście jakieś fajne reklamy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group