To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Reklamy operatorów

ziomiwan - Pią Cze 25, 2010 17:45

Beznadziejne reklamy orange jedynie się pojawiły z nowości chyba.
Bo najwięcej na głowę dający Plus już wcześniej dał chyba te kilka swoich reklam.

Aaach no i Play z gangiem staruszek ;) bardzo fajna reklama, kojarząca mi się, ze skeczem Monty Pythona o gangu staruszek :) .

Gina - Wto Cze 29, 2010 19:03

Poza Hejową o nowym telefonie z GPS'em w mixie i powyżej wymienionymi chyba więcej nie widziałam. Myślicie, że długo jeszcze będzie w reklamach motyw Winstona i Ryśka? Wygląda dość prężnie, ale jakby nie patrzeć sporo czasu już go wałkują :)
haloxavi - Pią Lip 02, 2010 11:39

Raczej dosyć długo to jeszcze potrwa. Kiedy reklama puszczana jest pewnymi seriami i się wszystkim podoba to wiadomym jest, że je pozostawią na dłużej. Jak dla mnie w przypadku Plusa Kabaret Munio powinni już zmienić, chociaż wiem, że wielu wciąż te reklamy się podobają.
Gina - Pią Lip 02, 2010 14:30

Mi się strasznie podobały na samym początku. Naprawdę bardzo. Ale jakoś dziwnie szybko mi przeszło i zaczęły mnie drażnić. Jednak całkiem absurdalne pomysły nudzą się prędzej niż te po prostu symatyczne :)
ziomiwan - Pią Lip 02, 2010 15:25

Mi z kolei dużo bardziej podobają się właśnie reklamy Plusa z Mumio, a o tych filmowych nie wspominając.
Heyah są hmmm... nudne i ni jakie.

Gina - Wto Lip 06, 2010 21:48

Filmowe to faktycznie klasa. Prawdziwa gra z konwencją. Mumio się przejadło mi dość szybko, a Rysiek mnie po prostu jakoś nie drażni :) ciągną ten motyw już dość długo, a dla mnie nadal jest sympatyczny. Nadaje się do nienachalnej komunikacji oferty i po prostu nie włazi na głowę.
haloxavi - Czw Lip 08, 2010 08:52

Widzieliście nową reklamę netu w Tak-taku?

http://www.youtube.com/watch?v=KRoQuownYok

Fajowa :d

Gina - Pon Lip 12, 2010 14:21

Powiem, że pierwsza mi się bardziej podobała :) ta tez ma coś w sobie, ale zdecydowanie "skakanie ze strony na strone" bardziej mnie zawojowało :) Poza tym najpierw natknęłam się na nią w necie i nie wiedzialam co to jest, dopiero potem okazało się, ze to reklama netu w TT
haloxavi - Pią Lip 16, 2010 12:51

Ta reklama jest jeszcze fajniejsza niż ta pierwsza. Fajny motyw sobie wybrali, bo z tego co czytałem ludzie chętnie to oglądają od tak sobie dla samego filmiku ;-)
Gina - Nie Lip 18, 2010 17:28

Upieram się przy pierwszej. Miała zresztą świetną oglądalność na YT - faktycznie widocznie było jak piszesz. Widocznie z powodu panienek :-D na pewno prędzej niż dla samego skakania po balonach, które swoją drogą wygląda iście komicznie.
haloxavi - Czw Lip 22, 2010 14:52

Panienek? Panienki tam wielki roli nie spełniały. Na pewno rozmawiamy o tych samych reklamach? Mi chodziło o te dwie dotyczące netu za 9 zł miesięcznie.
Gina - Nie Lip 25, 2010 14:51

No ja tez o nich mówię. W pierwszej, ze skakaniem ze strony an stronę, były takie dwie panny. Część komentarzy pod reklamą na YT włąśnie ich dotyczyło, tyle. Dlatego tak zinterpretowałam popularność reklamy :) Pewnie uznałeś, ze mówię o reklamie Hota :)
Przewodnik - Nie Lip 25, 2010 18:17

Mi te reklamy Ery jakoś nie przypadły do gustu :)
Zdecydowanie wolę te od swojej sieci (Heyah). Chodź czekam osobiście na jakąś nową promocję, a co za tym idzie reklamę.
Reklamy Orange też nie są złe...
Ale reklamy Plusa były super, szkoda tylko, że kiedyś :)

Merry - Śro Lip 28, 2010 19:12

Ostatnia reklama Ery jest całkiem niezła, trudno jej nie zapamiętać, chociaż heyowa seria z Ryśkiem i Winstonem też jest ok.
haloxavi - Czw Lip 29, 2010 15:13

Przewodnik - seria reklam Heyah jest dobra. Poprzednie reklamy Tak-taka były takie Erowe, teraz Tak-tak ma swoją serię reklam i są naprawdę fajne. Zachowane w zupełnie innym klimacie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group