To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - abonament czy karta

haloxavi - Wto Lip 21, 2009 14:43

Mi TT szczególnie opłacał się dzięki atrakcyjnym stawką na połączenia wewnątrz sieci, ale teraz kiedy wprowadzili nową taryfę do wszystkich (29 gr za minutę) zastanawiam się co będzie dla mnie lepsze. Ponownie musi zadziałać czysta matematyka.
Merry - Wto Lip 21, 2009 23:32

Zważywszy, że od października drożeją godziny za grosze.
bociek - Czw Lip 23, 2009 10:28

ja korzystam z karty bo mi się bardziej opłaca, wykupuje pakiet pop gadane w pomarańczy i do znajomych mam po 10gr, co nie znaczy że abo są złe, zależy wszystko od indywidualnych preferencji.
haloxavi - Pią Lip 24, 2009 12:19

Merry kto ci tak powiedział? To, że niższa cena Godzin za Grosze obowiązuje do listopada nie oznacza, że 29 gr za godzinę nie zostanie wprowadzone na stałe.
ziomiwan - Sob Lip 25, 2009 00:03

Albo poprostu zostanie przedłużona promocja ;) . Tak jak to często dzieje się w Plusie że przedłużają o rok, dwa itp. To że w regulaminie jest napisane że do tego i tego dnia wcale nie oznacza że zostanie to zlikwidowane czy też cena wzrośnie.
Jeśli usługa dobrze się sprzedaje i przynosi zyski to tylko głupiec by z niej zrezygnował ;) .

haloxavi - Wto Lip 28, 2009 12:18

Właśnie ze względu na zainteresowanie GZG i tym, że jest to jeden z największych plusów tej oferty upatrywałbym pozostanie 29 gr za godzinę połączenia na stałe.
Merry - Śro Lip 29, 2009 22:08

Całkiem możliwe jeśli przynosi ona operatorowi oczekiwane zyski to dlaczego nie miałaby zostać przedłużona. Do października jedna jeszcze sporo czasu, więc zobaczymy.
haloxavi - Pią Lip 31, 2009 13:01

Z pewnością stanowi ona doskonały argument do pozostania w sieci. To według mnie największy plus Nowego Tak-Taka
mateuszBBB - Pią Lip 31, 2009 16:32

ja tez wole karte niz abonament, rozmawiam gdzie i ile chce i nikt mi nie patrzy na rece. obecnie jestem w orange, zreszta ze swoja polowica i sobie doladowujemy podwojnie, zgodnie z ta ich nowa oferta 2x2
haloxavi - Czw Sie 06, 2009 13:28

Mateuszu Orange bardziej już tej promocji utrudnić Wam nie mogło, dosyć, że trzeba szukać drugiej osoby, która akurat ma kase na doładowanie to po za tym otrzymanego bonusu nie możecie wykorzystać na wszystko, wiedziałeś o tym?
mateuszBBB - Pią Sie 07, 2009 16:35

haloxavi, dziekuje za troske, ale dla mnie promocja jest przejrzysta, wchodze na strone orange, czytam regulamin i jestem swiadomym uzytkownikiem sieci. ja mam sporo, bliskich znajomyhc w sieci, to znalezienie pary to nie problem:P poza tym, moge wykorzystac ten bonus na rozmowy w sieci, z telefonami stacjonarnymi, ale - uwaga, uwaga - takze na internet. Jak dla mnie to wystarczy.
Merry - Pon Sie 10, 2009 22:20

A jeśli już o promocjach mowa, to słyszeliście o extra minutach do wykorzystania w weekend po doładowaniu od poniedziałku do czwartku? Za doładowanie 20-49 zł można otrzymać 150 min.
haloxavi - Wto Sie 11, 2009 15:05

No właśnie Mateuszu - kwestia znalezienia znajomych. Wszyscy twierdzą, że to żaden problem - przecież każdy ma mnóstwo kolegów w Orange, a okazuje się, że fora telekomunikacyjne są zaśmiecane przez osoby poszukujące wirtualnych kolegów do doładowania.

Merry: doładowując kwotą 50 zł premia wynosi 1500 minut ;-)

Merry - Czw Sie 13, 2009 16:54

Wiem, dlatego zaznaczyłam przedział, o 1500 min już nie wspominałam.
ziomiwan - Czw Sie 13, 2009 20:13

Ale powróćmy do tematu który brzmi "Abonament czy karta" a nie o promocjach ;) .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group