To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Reklamy operatorów

Gina - Wto Wrz 21, 2010 14:11

Cóż, umówmy się wszyscy, że nie jesteśmy w targecie Katy Perry :-) ja też jej nie słucham. Jakkolwiek, do osób potencjalnie zainteresowanych portalem i konkursem tego typu - wystąpienie w teledysku, postać trafiła bezbłędnie i nie ma co się o to kłócić, bo to widać po popularności konkursu i tyle.
haloxavi - Pią Wrz 24, 2010 11:29

Ten chłopak, który wygrał konkurs na udział w teledysku nie ma chyba nawet 18 lat, prawda?
Gina - Czw Wrz 30, 2010 11:12

Nie wiem, nie wiem :) zajżyj na fb, może tam na jego profilu coś jest napisane. Bardzo prawdopodobne jednak. Co do fb, jestem ciekawa jak dalej poleci zbieranie kasy przez Heyah na schroniska. Pierwsza akcja miała być zaledwie początkiem, jestem ciekawa w jaką placówkę uderzą w następnej kolejności i jaką formę przybierze zbieranie środków.
haloxavi - Pią Paź 01, 2010 12:37

Jest nowa reklama z tym ziomkiem co wygrał konkurs:
http://www.youtube.com/watch?v=tbg6U0Yezm0
w tym samym stylu ;-)

Gina - Pon Paź 04, 2010 17:13

No nic dziwnego, że w tym samym :) widzę, że usielnie nadal promują, poza eramusicgarden, ofertę Blueconnect max :) dlatego pewnie została ona przedłużona na tak długo. A reklamy fajne, takie wesołe. Dopasowane pod osoby, które mogą być zainteresowane portalem.
haloxavi - Czw Paź 07, 2010 13:37

Zachowana w takim samym klimacie, więc pewnie ludziom się podobała. To ma być jakaś dłuższa seria reklam? Bo ta cała ekipa wygranych była już chyba na nagraniu tego teledysku, prawda?
Gina - Wto Paź 12, 2010 15:31

Obczaiłam w sumie czego dokładnie dotyczy cała kampania. Era zmajstrowała portal muzyczny. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o taki przedmiot promocji to zdecydowanie Katy jest na miejscu. Przeznaczony jest jednak do młodzieży pewnie. Tutaj czytałam na ten temat http://twojaera.pl/artyku...,kultura,4.html . Portalu jeszcze nie sprawdzałam.
haloxavi - Czw Paź 14, 2010 11:30

yhm, może, pewnie nawet masz rację. Ciekawe czy pokażą jakiś dłuższy filmik z przygotowań.
Merry - Wto Paź 19, 2010 00:39

A co sądzicie o naszej młodej gwieździe? Nietuzinkowy chłopaczek.
haloxavi - Czw Paź 21, 2010 10:35

No już pisaliśmy, że trafiło mu się jak ślepej kurze ziarno. Jednego tygodnia zna go kilka osób, a za kilka tygodni jest już znany całej Polsce.
Merry - Pią Paź 22, 2010 18:58

Ciekawe jak dalej potoczy sie jego kariera,, chyba, że skończy się na tej jednej reklamówce, ale nie sądzę.
haloxavi - Czw Paź 28, 2010 17:12

Jest już relacja z przebiegu kręcenia teledysku:
http://www.eramusicgarden...dsumowanie.html

Merry - Czw Paź 28, 2010 23:38

Ciekawa jestem jak będzie wyglądał sam teledysk, bo zapowiada się naprawdę nieźle. A co do reklam: co sądzicie o nowych reklamówkach Heyah: nawijaj aż zbaraniejesz i stukaj aż zdębiejesz? Wg mnie są jednymi z najlepszych w całej kampanii.
ziomiwan - Pią Paź 29, 2010 01:34

Są mierne... Denerwujące strasznie, bez wyrazu i po prostu głupie.
O ile pierwsze reklamy tego typu np. z kruczkami były super to te są beznadziejne.

Za to nowa reklama plusa z pogodą jest całkiem niezła, znów zaczynają bawić.

haloxavi - Pią Lis 05, 2010 10:14

Mnie zabawa słowami w reklamach Heyah wciąż bawi ;-)
Na Youtube jest już premiera teledysku, o którym pisałem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group