To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum poświęcone tematyce GSM, urządzeniom mobilnym, internetowi, nowym technologiom oraz szeroko rozumianej telekomunikacji

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - abonament czy karta

haloxavi - Pon Sie 17, 2009 16:30

Więc wydaje mi się, że wciąż przeważa karta, chociaż Era obecnie postarała się obecnie o połączenie dwóch ofert poprzez tą usługę w rodzinie. Moja siostra i mama mają abonamenty, ja mam kartę i połączyliśmy się w grupę, do każdej z nich mam po 2 tyś minut miesięcznie ;-) Miło, że jedną ofertą docenili klientów na kartę i abonamentu, chociaż usługę inicjuje osoby posiadająca abonament.
ziomiwan - Pon Sie 17, 2009 18:41

Rzeczywiście nowa oferta ery jest bardzo ciekawa i dla rodzinki jest jak najbardziej super. 2tysiące minut wątpię że wygada się z rodziną w miesiąc. Tym lepsza jest oferta jeśli jeden z członków rodziny przebywa gdzieś dalej np w pracy na drugim końcu kraju.

Ale w ofercie na kartę uważam że heyah zwycięzą.

haloxavi - Śro Sie 19, 2009 15:52

A właśnie ciekawe jak to jest z rozmowami za granicą, zaraz zerknę w regulamin bo nie sądzę, aby można było tak rozmawiać za darmo. Jeśli chodzi o oferty na kartę to i TT i Heyah maja coś w sobie ;-) TT to choć Godziny za Grosze i fajne startery, taryfa HOT, a Heyah to takie rozmowy za granicę i darmowe smsy wewnątrz sieci.
mateuszBBB - Czw Sie 27, 2009 17:05

Widze, ze wszyscy wola prepaid od abonamentu. No i ja tez chyba jestem po stronie ofert na karte, choc ostatnio jak przegladalem strone Orange'a i rozmawialem ze znajoma, to musze powiedziec, ze ladnie pracuja teraz nad abonamentem. Z tego co widzialem, to przy abonamencie 200zl mozna miec do 1120 minut w prezencie. Przy mniejszych kwotach tez cos jest, ale pamietam tylko te skrajna, najwieksza liczbe.
haloxavi - Pią Sie 28, 2009 13:56

Kolego 200 zł? Ja nie wiele więcej wydaję przez cały rok na telefon ;-)
Ludzie poszukują bardziej oszczędności niż tak dużych kwot, chociaż znajdą się na forum zapewne osoby, które wykorzystują tyle pieniędzy miesięcznie na połączenia

mateuszBBB - Pią Sie 28, 2009 18:03

Hehe, no bo to jest tak, jak mowilem, zapamietalem tylko skrajna propozycje. No, ale postanowilem poprzec czyms moje slowa z poprzedniego postu i wyszukalem link, oktorym mowilem: http://www.orange.pl/port...icle?id=3986097 Wynika z tego, ze promocje sa od abonamentu 35 zl na miesiac, czyli juz bardziej dostepnych dla mniej wygadanych osob. :)
haloxavi - Wto Wrz 01, 2009 14:27

Jeśli preferujecie abonament to zerknijcie na urodzinową ofertę Ery. Jest dużo minut do zgarnięcie, ewentualnie atrakcyjne pakiety danych. Z tego co przeglądałem oferty to Era daje w abo teraz najwięcej miniut:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=15778

ja tam mimo wszystko zostaję przy karcie :p

bociek - Czw Wrz 03, 2009 13:56

haloxavi oferta ery nie jest zła ale trochę jednak z pomarańczy zabrali. Tylko że Orange daje bardziej urozmaicone prezenty na zawsze, większy wybór jest i można sobie dzięki temu korzystniej skonfigurować ofertę
bartosz93w - Czw Wrz 03, 2009 19:36

Ja np. pisze i rozmawiam tylko z jedna osoba. I trochę korzystam z neta z tele. I to mogę mieć za 30 zl miesięczne w mixplusie.
ziomiwan - Czw Wrz 03, 2009 23:19

Bartosz ja mam to samo ;) też mixplusa i 30zł wystarcza mi w zupełności, pisanie z dziewczyną, dzwonienie do dziewczyny, do znajomych itd i pakiet 25mb w tym i jeszcze troszkę zł zostaje. Lepsza oferta? Dla mnie chyba niema. Tym bardziej, że za 10zł piszę i dzwonię z dziewczyną do bólu.
haloxavi - Wto Wrz 08, 2009 12:30

bartosz93w napisał/a:
Ja np. pisze i rozmawiam tylko z jedna osoba. I trochę korzystam z neta z tele. I to mogę mieć za 30 zl miesięczne w mixplusie.


Coś takiego możliwe jest w TT, wystarczy tylko duostarter i rozmawiasz dożywotnio za darmo z jedną osobą, pilnujesz tylko ważności konta.

serek336 - Pią Wrz 11, 2009 14:00

W TT to słyszałem tylko o godzinie za grosze...o tym, że mozna rozmawiać z jedną osobą za free nie wiedziałem.

Chociaż moim zdaniem jak ktoś rozmawia dużo w sieci to opłaca się oferta pomarańczy. Niedawno w NOG wprowadzili coś takiego, że za doładowania od 25 pln wzwyż dają bonusy w sieci (od 1 do 6 h). To chyba związane jest z wyjściem jakiegoś nowego startera.

haloxavi - Wto Wrz 15, 2009 12:17

No wiesz... godzina, a nie ograniczony czas to wielka różnica. Zresztą te bonusy są przecież bardzo ograniczone czasowo. W TT teraz można zgarnąć sporo pieniążków dzięki potrójnemu doładowaniu, wczoraj puszczali reklamę w TV ;-)
geralt - Śro Wrz 16, 2009 12:01

haloxavi napisał/a:
Zresztą te bonusy są przecież bardzo ograniczone czasowo


Wiesz, dla mnie te ograniczenia czasowe w promocjach orange (happy day itp) nie stanowią dużego problemu. Jak ktoś lubi gadać przez telefon (z dziewczyną, albo z kumplem), to i 3 godzinki da radę wygadać w ciągu dnia...

bartosz93w - Śro Wrz 16, 2009 14:36

geralt ma racje. I dla tego wole plusa za 10 zl gadasz ile chcesz i piszesz ile chcesz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group