To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 3110 classic problem

Petryla - Wto Lis 20, 2007 18:10
Temat postu: Nokia 3110 classic problem
Mam problem z nokią 3110 classic. Po podłączeniu jej do komputera kabelkiem wszystko jest niby ok, ale gdy chce wrzucić na kartę pamięci jakieś pliki pojawia mi się po cwili napis, że dysk nie jest dostępny i nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia we/wy. Co z tym zrobić? :sad:

Ps. Witam wszystkich :razz:

MaciaSS - Wto Lis 20, 2007 18:15

Witam serdecznie,
..chyba chodziło Ci Nokię 3110 tak ? Napisz jaki masz kabel(jakiej firmy) i jakie oprogramowanie do niego :?: My również WITAMY :smile: :smile: :smile: .
Pozdrawiam :cool:

Kristofer - Wto Lis 20, 2007 18:19

Siema..
Zbytnio sie w tym nie orientuje, ale mam pytanie: sciagnelas program Nokia pc suite? Tam mozesz wszystko zrobic: synchronizowac kopiowac i wiele innych rzecze ktorych nie sposob wypisac, a jezeli masz sciagniety owy programik to moze inni ci cos doradza.

Pzdr
Kristofer.

P.S. Rowniez cie Witam :D

Petryla - Wto Lis 20, 2007 18:21

Uch tak oczywiście 3110 classic. Kabel mam Nokii DKE-2 a oprogramowania żadnego chyba :lol: po prostu po podłączeniu wybieram tryb "przechowywanie danych" na komórce
MaciaSS - Wto Lis 20, 2007 18:22

Witam srdecznie,
..a kabelek masz oryginalny czy jakiś kupowany gdzieś tam ?
Pozdrawiam :cool:

Petryla - Wto Lis 20, 2007 18:29

Hmmm no w zestawie nie dostałem, więc sobie na necie kupiłem jeżęli o to chodzi. O taki właśnie: http://allegro.pl/item270...00_n76_n91.html
MaciaSS - Wto Lis 20, 2007 18:32

..koło Nokii to on nawet nie leżał :( jak nie dostałeś do niego żadnej płytki, to spróbuj ściąnąc sobie NOKIA PC SUITE i sprawdź czy będzie działał ?
Pozdrawiam :cool:

Petryla - Wto Lis 20, 2007 19:09

Wszystko działa. Dzięki chłopaki :grin:
MaciaSS - Wto Lis 20, 2007 19:39

Nie ma za co..zawsze możesz na Nas liczyć :)
Pozdrawiam :cool:

Kristofer - Wto Lis 20, 2007 20:28

Doanczam sie do wypowiedzi pana @up :D
A tak propo to strzelalem z tym programem :P

Pzdr
Kristofer.

Petryla - Śro Lis 28, 2007 14:50

Pojawił się niestety kolejny problem :sad: Wgrałem sobie gierki z neta i wszystko jest ok, poza tym, że to co ekranik powinien wyświetlić, "nie mieści się" na nim i ucina obraz z prawej strony i z dołu. Da się z tym coś zrobić?
MaciaSS - Śro Lis 28, 2007 22:08

Witam serdecznie,
Proponuje poszukać po sieci gierek na Twój telefon, lub gierek w tej samej rozdzielczości, co Twój wyświetlacz :)
Pozdrawiam :cool:

Petryla - Czw Gru 27, 2007 11:10

No dobra to jeszcze jedna przykra sprawa :sad: . Kupiłem sobie kartę pamięci (Kingston 2GB) i coś się chrzani jak włożę ją do telefonu. Jak go włączam to wyświetlacz głupieje - włącza się i wyłącza z trzy razy po czym w ogóle przestaje działać. Żeby było dziwniej to zaczęło mi się tak robić to jakimś miesiącu użytkowania karty, wcześniej wszystko było ok. Karta jest ok, sprawdzałem na innych telefonach. Sam telefon bez karty też działa poprawnie.
MaciaSS - Pon Gru 31, 2007 09:40

Witam serdecznie,
...może telefonik trochę szaleje bo ma za dużo pamięci - powoli zaczyna mu to przeszkadzać i wariuje :(
Najprawdopodobniej to jest właśnie przyczyna, skoro bez karty działa ok...
Pozdrawiam :cool:

Petryla - Pon Gru 31, 2007 16:23

To może ktoś z Was ma tę nokię i wie jaką największą kartę można do niej wsadzić, żeby działała normalnie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group