To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Problem - Mikrofon

Rura121 - Nie Gru 16, 2007 00:17
Temat postu: Problem - Mikrofon
Mam telefon 5300... Mam problem z czytaniem mikrofonu w sluchawkach... Kazdy odpowiedni rodzaj sluchawek ktory bez za rzutu dzialaja na innych modelach 5300 nie dzialaja u mnie i to tylko mikrofon same sluchawki(glosniczki) działaja poprawnie... Problem wiec napewno nie lezy w sluchawkach... wiec rodzi sie pytanie - co jest problemem?? CZY jest to wina softu a moze jakas usterka techniczna??

Prosze o pomoc.

P.S. We wszystkich modelach głowny glosnik tak harczy przy puszczaniu mp3??

MaciaSS - Nie Gru 16, 2007 21:07

Witam serdecznie,
..tak jak już pisałem wcześniej Nokia 5200 i 5300 są bardzo wadliwymi, delikatnymi, plastikowymi i ciągle psującymi się telefonami :( . Niestety jest to jedna z największych porażek wypuszczonych na miasto przez firmę Nokia :( .
Co do Twojego problemu..najprawdopodobniej masz uszkodzone gniazdo od wejścia słuchawek - niestety jest ono bardzo delikatne i bardzo słabo zrobione i wystarczy mocniej pociągnąć - szarpnąć i naprawdę można bez problemu je uszkodzić :( . Czasem nawet się psuje jak mocniej uderzysz w coś telefonem, albo gdzieś Ci spadnie :( .
..a co do harczenia w głośniku głównym - wszystkie modele tak mają..harczą na maxa :( i tak juz jest :(
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group