To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Komunikatory - Gadu-Gadu, Skype, Tlen, ICQ i inne... - gg nie chce sie zalogowac :(

jonatan21 - Sob Kwi 12, 2008 13:41
Temat postu: gg nie chce sie zalogowac :(
Witam!:)
Ściągnąłem sobie gg na motorole V3 i wyslalem sms z aktywacja na 1 tydzien..... wpisalem moj numer gg i haslo i nie chce mi sie zalogowac... pisze "brak dostepu do internetu"..... co jeszcze musze zrobic zeby mi dzialalo?? mam kase na koncie :D jestem w sieci orange

ziomiwan - Sob Kwi 12, 2008 14:41

Witam!
Wejdz na strone mobilnego gg i tam były informacje jak ustawić telefon żeby gg działało, choć nie jestem pewien czy V3 obsługuje gg.
Pozdrawiam

jonatan21 - Sob Kwi 12, 2008 14:53

a jak w v3 konfiguruje sie gprs?
ziomiwan - Sob Kwi 12, 2008 16:08

Jeśli jesteś w orange to wejdź na tę stronę wpisz swój numer, wybierz model telefonu i wybierz co chcesz ustawić
http://ustaw.orange.pl/
Pozdrawiam

jonatan21 - Sob Kwi 12, 2008 20:46

nooo! ustawilem wszystko tak jak ma byc (dzwonilem do orange ) i dalej nie chce mi sie zalogowac....
ziomiwan - Nie Kwi 13, 2008 22:30

W takim razie V3 nie obsługuje mobilnego gg. Miałem tak z samsungiem x200 . Wszystko sie ladnie zainstalowało, wykupiłem na tydzien niby chciał sie logować a tu błąd. Poszukam jeszcze jakiegoś sposobu i jakby co dam znać.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group