To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - k550 czy k610i

dzeniu - Wto Kwi 15, 2008 16:25
Temat postu: k550 czy k610i
Hej:) planuje zakup telefonu i zastanawiam się nad modelami SE k550 i SE k610i. Proszę o wasze opinie na temat tych telefonów i ewentualne podpowiedzi. Z góry dziękuje:)
ziomiwan - Wto Kwi 15, 2008 18:44

Witaj!
Jeśli naprawde chcesz kupić sobie SE to polecam K610i z uwagi na to że k550i ma badziewne przyciski od których bolą palce podczas pisania większej ilości smsów i są one niewygodne a i telefon niezbyt ciekawy.
Poza tym różnią się miedzy sobą tylko tym że K610i ma wideo-rozmowy.
A i wydaje mi się że k610i jest ładniejszy, ale to kwestia gustu. Poza tym niczym szczególnym sie nie różnią. Ten sam telefon tylko w innej obudowie no i 610i ma drugi aparat.
Pozdrawiam

dzeniu - Wto Kwi 15, 2008 20:36

nie wiem czy mówimy o tym samym tel. bo z tego co wiem k610i nie ma drugiej kamery.. :p
ziomiwan - Wto Kwi 15, 2008 22:09

Raczej o tym samym
FUNKCJE GŁOSOWE
Wybieranie głosowe Dla numerów i funkcji
Dyktafon Tak
System głośnomówiący Tak
Radio Nie
Odtwarzacz mp3 Tak
Wideokonferencja Tak

A na zdjęciach masz dowód ;)
http://allegro.pl/item342...0mp_od_1zl.html

Pozdrawiam :)

dzeniu - Wto Kwi 15, 2008 23:03

heh to sorki, zwracam honor :) chodziło mi o tel W610i, pomyliłem sie :/
MaciaSS - Śro Kwi 16, 2008 11:49

Witam serdecznie,
Obydwa modele są raczej średniej klasy..tak jak wspomniał ziomiwan K550i ma niewygodną klawiaturę, a W610i nie jest super udanym modelem SE :shock: . Przy wyborze między tymi dwoma modelami, można się kierować chyba tylko kwestią gustu - który się bardziej podoba..szczerze mimo, że W610i to muzyczny telefonik to praktycznie wogóle nie odstaje od K550i, więc wybór pozostawiam Tobie..
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Śro Kwi 16, 2008 21:36

Witam!
Te modele niczym się nie różnią z tego co widziałem, prócz tego że w610i jest pomarańczowy i ma nieco lepszy dzwięk mp3. Klawisze równie niewygodne co w k550i, w zasadzie to ta sama obudowa.
I tak jak napisał MaciaSS wybór pośród tych 2 modeli jest kwestia gustu. Choć szczerze radze wybrać coś innego niż se.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group