To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Komunikatory - Gadu-Gadu, Skype, Tlen, ICQ i inne... - gg.jad-nie obsługiwany format pliku...?!

bananspeed - Śro Kwi 16, 2008 15:52
Temat postu: gg.jad-nie obsługiwany format pliku...?!
Witam,zassałem gg na tel ze strony gg i ściągnęła się w formacie jad.Nie mogę tego otworzyc z telefonu bo wyskakuje komunikat jak w temacie.Co mam zrobic żeby to zatrybiło(to samo jest z grami)?
ziomiwan - Śro Kwi 16, 2008 21:32

Witaj!
Jaki masz telefon? Marka i model.
Pozdrawiam

bananspeed - Śro Kwi 16, 2008 22:37

Samsung D900.Już zainstalowałem ale wersje1.2 bo przy instalowaniu 2.0 mam komunikat o niepowodzeniu.....
bananspeed - Śro Kwi 16, 2008 22:40

Ta wersja 1.2 to nie za bardzo.....Mam nadzieje że 2.0 jest trochę bardziej rozbudowana.Piszą że niby problemy z instalacją są w starszych modelach ze względu na małą pamięc aparatu ale ja w swoim mocno ,,posprzątałem'' i dalej kibel :/
ziomiwan - Czw Kwi 17, 2008 20:11

Tak więc możesz zapomnieć o gg w swoim samsungu, z niewiadomych przyczyn samsungi nie obsługują jar=ów i tym podobnych. Miałem to samo w samsungu x200, e250 nie dało rady zainstalować jakiegokolwiek pliku jar.
Na innym forum znalazłem coś takiego, możesz spróbować.

" Typowa bolączka Samsungów. Są dwa sposoby. Jeden to skorzystanie ze strony typu laduj.pl, ale ten jak wiemy wiąże się z wejściem na internet, więc przesłane Kb będą stosownie kosztować. Jednak jest drugi, bardziej "kręty" niestety sposób -> http://www.warezdark.com/index.php?showtopic=8359 "

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group