To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung SGH-D880

halohalo - Wto Maj 20, 2008 21:03
Temat postu: Samsung SGH-D880
Wiele razy się zastanawiałem kiedy się w końcu takie telefony masowo pojawią, dwa numery, dwie karty w jednym. Dla mnie bardzo fajna sprawa.

No i jest: Samsung SGH-D880 - Dwa w jednym.

Dużo teraz reklam tego telefonu, co o nim myślicie, na allegro widziałem za 700 zł. Warto?

ziomiwan - Wto Maj 20, 2008 22:53

Bardzo dobry pomysł! I w zasadzie niedrogo. Mi sie bardzo podoba ten pomysł i telefonik też całkiem fajny. Widziałem gdzieś telefon który z obu stron wyglądał tak samo, tzn miał dwa wyświetlacze i dwie klawiatury. No i obsługuje dwie karty.
Pozdrawiam

MaciaSS - Śro Maj 21, 2008 09:51

Witam serdecznie,
Pomysł świetny ;) ..coraz więcej ludzi ma minimum dwie karty sim, dwa numery i po co bawić się w przekładanie lub dwa telefony, jak można mieć wszystko w jednym ;)
..oby tylko, działało to bez zarzutu i żeby producenci zbytnio nie kombinowali ;)
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Śro Maj 21, 2008 15:10

Mnie tam nie potrzebna nawet jedna karta sim (telefonu używam właściwie jak jakiejś mp4), a co dopiero dwie. Ale za sam pomysł trzeba Samsungowi pogratulować.
Sewcio - Pon Cze 02, 2008 00:44

DuoS jest w porzadku, pierwszy taki na rynku ale mimo to dopracowany, super sprawa dla kogos z iloscia numerow >1 :)
Diorek - Pon Cze 02, 2008 23:20

Super sprawa... sam używam tego telefonu od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolony... bateria trzyma 3-4 dni co rzadko się już zdarza... a sporo rozmawiam, martwi jedynie mnie kolor bo jest srebrny i nie wiem czy farba za szybko się nie zetrze:/
Sewcio - Wto Cze 03, 2008 21:12

Dbaj a wszystko bedzie w porzadku :)

a tak serio to korzystalem z paru srebrnych samsungow i raczej nie bylo z tym problemu

Diorek - Wto Cze 03, 2008 22:40

przeważnie dbam a widziałem kolegi u700 i trochę się zmartwiłem:/
ziomiwan - Wto Cze 03, 2008 22:55

Jak traktujesz telefon jak śmiecia to wiadomo że będzie wyglądać jak śmieć ale jeśli dbasz/używasz normalnie telefonu to będzie ładny i nic się nie zetrze. Używałem i srebrnych i czarnych samsungów i z żadnego nie ścierał się kolorek. Więc nie masz się o co martwić o ile szanujesz z swój telefon.
Pozdrawiam

Sewcio - Wto Cze 03, 2008 23:40

Dokładnie tak, jaki pan taki kram ;)
Diorek - Śro Cze 04, 2008 15:01

pożyjemy zobaczymy:)
Sewcio - Śro Cze 04, 2008 22:33

Diorek a jak wyglada ta obsluga dwoch kart w praktyce?
Diorek - Pią Cze 06, 2008 22:01

masz z lewej strony telefonu mały przycisk, którym zmieniasz karty. Na wyświetlaczu są SIM1 i SIM2 oraz 2 ikony z zasięgiem. Przy wybieraniu numeru standardowo masz ustawiony SIM1 a gdy chcesz zmienić to wciskasz ten przycisk:)
Sewcio - Pią Cze 06, 2008 23:23

Aha, czyli bez problemu do ogarniecia :) dobrze ze to tak prosto rozwiazali, pomysl jest fajny ale moglby nie wypalic gdyby wprowadzili za duzo udziwnien
Diorek - Sob Cze 07, 2008 18:48

zawsze możesz sobie kupić do telefonu dualsim i wtedy się będziesz bawił w wyłączanie telefonu itp:P:P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group