To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - PLAY telefon i dobra bateria

Tjereszkowa - Śro Maj 28, 2008 08:21
Temat postu: PLAY telefon i dobra bateria
Witam wszystkich

Trafiłam tu żeby poradzić się bardziej zorientowanych ode mnie.
Przechodzę za niedługo do Playa - jaki telefon warto kupic? Chodzi o to, ze nie interesują mnie bajery- zależy mi glównie na baterii- ma długo trzymać. Wiem, że teraz energożerne telefony z mnóstwem bajerów mają z tym problem.
Mam nadzieję, że znajdzie się na forum jakaś życzliwa duszyczka, która zechce mi pomóc. :)
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam wszystkich

ziomiwan - Śro Maj 28, 2008 09:13

Witam!
Podaj nam modele które masz do wyboru a my wybierzemy dobry z długo trzymającą baterią ;) .
Pozdrawiam

MaciaSS - Śro Maj 28, 2008 09:33

Witam serdecznie,
..dokładnie..napisz Nam nad jakimi modelami się zastanawiasz, a My doradzimy Ci, który telefonik warto wziąć i w którym bateryjka bedzie dawała rady ;)
Pozdrawiam :cool:

darkgee - Śro Maj 28, 2008 09:54

Nie wiem czy Play ma jakieś telefony, które nie mają bajerów(a tym samym nie żrą baterii).
Tjereszkowa - Pon Cze 02, 2008 08:31

hihi, no właśnie, jak sama patrzyłam, to też doszłam do wniosku, że w Play o ubogi telefon ciężko. Wybrałam w sumie 3 kierując się w pierwszej kolejności ceną :) a następnie parametrami baterii podawanymi przez producenta (sęk w tym, że w większości piszą jakieś fantazje).
Samsung SGH-Z630
Samsung SGH-J750
LG KU 385
Tak na marginesie, czy wszystkie telefony są teraz takie szerokie?! Nie podoba mi się to.
Dziękuję za zainteresowanie:) i z góry za pomoc

ziomiwan - Pon Cze 02, 2008 10:47

Hmmm z tego co znalazłem o tym lg to lepiej omijać go wielkim łukiem bateria podobno szybko siada...
Z630 wydaje się najlepszy z tych trzech choć też nie powala na kolana no ale jednak ma wszystko co trzeba a nawet więcej no i dość długo bateria trzyma.
Jeśli masz wybierać z tych trzech to bierz z630.
Pozdrawiam

darkgee - Pon Cze 02, 2008 12:32

Zgadzam się z kolegą. Z630 to zdecydowanie telefon, który wytrzyma najdłużej z podanych. Ale swoją drogą koniecznie musi być w Playu? Wielu innych operatorów ma bardzo ciekawe telefony. Albo kupić sobie jakiś telefonik w skupie, albo na Allegro i włożyć do niego kartę z Playa. Chyba, że chcesz na abonament.
Tjereszkowa - Pon Cze 02, 2008 16:27

Dzięki za rady. Wiem że parametrowo Z-163 jest najlepszy. Ale to nie zawsze się pokrywa, bo wypuszcza się mniej lub bardziej udane telefony teoretycznie o tych samych parametrach.
Jeżeliby ktoś użytkował te telefoniki, to niech się podzieli wrażeniami.

Cytat:
Ale swoją drogą koniecznie musi być w Playu? Wielu innych operatorów ma bardzo ciekawe telefony


Play nie wybrałam ze względu na telefony. Po prostu moja sieć, w której jestem już ładnych pare lat - orange, nie zaproponowała mi dobrej oferty. Zamierzam więc ją zmienić. Wybrałam mix w Playu, bo wydaje mi się, że będzie dla mnie najkorzystniejszy.

Pozdrawiam wszystkich :)

darkgee - Pon Cze 02, 2008 16:58

Tjereszkowa napisał/a:
Po prostu moja sieć, w której jestem już ładnych pare lat - orange, nie zaproponowała mi dobrej oferty.

Dobre sobie Orange i dobre oferty.

ziomiwan - Pon Cze 02, 2008 22:26

Parę lat? ;) Play nie jest od 2-uch lat? Z630 z całą pewnością jest najlepszy z nich i wytrzyma najdłużej, to mogę Ci zagwarantować jako użytkownik samsungów ;) . Z630 jest właśnie z tych udanych telefoników.
Orange niema dobrych ofert ani nawet przeciętnych tak samo jak cen za usługi i telefonu. Play ma właśnie najlepsze według mnie oferty razem z plusem.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group