To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Komunikatory - Gadu-Gadu, Skype, Tlen, ICQ i inne... - sms za darmo

rrr - Sob Lis 19, 2005 19:49
Temat postu: sms za darmo
zna ktos jakis program co mozna wysylas sms do wszystkich sieci??
cos takiego jak SMSFREE ze strony marbit tylko ze tam nie mozna wysylac np do orange, heij tak taku :(

Satu - Sob Lut 03, 2007 18:37

ja uzywam do tych celow stronki" http://sms.ikp.pl/ " z tej mozesz wysylam min nawet do ery :cool:
beniu51 - Nie Lut 04, 2007 13:28

ja tam na gadu-gadu śle sms do woli :cool: :cool: :cool: :mrgreen:
dracula777 - Pią Lut 16, 2007 17:04

Witam :mrgreen: Podejrzewam, że nie ma takiego programu, który oferuje darmowe SMS-y do wszystkich sieci bez minimalnego wkładu z naszej strony... Darmowe SMS-y do Plusa, Orange to nic nowego i niespotykanego. Gdzieś czytałem, że najwięcej użytkowników telefonów komórkowych posiada karty Era, Heyah. A do owych sieci podejrzewam, że nie ma stron ani programów bez wkładu minimalnego. Zawsze wiąże się to z wysłaniem SMS-a, a poza tym jest limit dzienny. W sieci jest pełno "niby" stron i programów, które oferują darmowe wysyłanie SMS-ów za free. Jednak, kiedy wchodzimy na takie strony, bądź sciągamy tego typu programy program antywirusowy wykrywa pełno syfu... To wszystko to jedna wielka ściema. Stanowczo odradzam wchodzenia na takie strony i intalowania programów, co to niby mają nam za darmo wysłac SMS-y... :cool: :cool: :cool:

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
dracula777 :twisted: :twisted: :twisted:

MaciaSS - Nie Lut 25, 2007 08:23

Witam serdecznie,
Zgadzam się z dracula777. Właśnie dokładnie tak jest - sciągasz program, a tu nagle wyskakuje ALERT o wirusie, a poza tym tak jak kolega wspomniał, zawsze 3ba posmarować takiej bramce...tu wyślij esemeska, a podamy Ci kod, żebyś mógł wysyłać esy do Sieci Era,Heyah. Nie dajcie się na to nabrać..bardzo często, nawet jak wyślecie esemesa, to przychodzi informacja - Twoja opłata nie została zatwierdzona, spróbuj jeszcze raz i tak w koło..zarabiają na Nas jek się patrzy :???: :???: .
Pozdrawiam :cool:

kasia91 - Nie Maj 20, 2007 13:19

ja znam strone gdzie można wysyłać za darmo sms-y do wszystkic sieci
www.sms.prv.pl :neutral:

elari - Pią Cze 08, 2007 20:20

Stronka ciut nie na czasie, jeszcze IDEA jest ;)
pepi - Nie Cze 10, 2007 22:00

ta stronka jest zrąbana brzydko mówiąc.
Piotrek - Wto Lip 10, 2007 12:01

Kiedyś dużo korzystałem z bramki sms w GG. Inne dosyć łatwo znaleźć w googlach.
olimpus - Pią Paź 26, 2007 21:53

ja znam www.bramkasms.pl ale chyba nie ma tam ery
Aniaczy - Sob Sty 19, 2008 23:12

Sms z internetu do Orange. Trzeba mieć aktywowaną usługę. : )
Link: http://sms.orange.pl/
Trzeba wpisać tylko kod. Bardzo proste.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group