To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Dziwny problem z Motorola Z8

mgrAlfons - Pon Lip 21, 2008 21:33
Temat postu: Dziwny problem z Motorola Z8
Witam, mam dosc dziwny problem z moja Z8. Mianowicie nie moge przelanczac piosenek za pomoca przyciskow zmieniajacych piosenki, nie dzialo to przy telefonie ani przy sluchawkach S9. naprawde nie wiem co zrobic a jest juz to moja druga Z8, i przedtem mialem taki sam problem. A do tego nie wiem jak ustawic zeby kawalki lecialy jeden po drugim, za kazdym razem musze dac wstecz i wejsc w inna piosenke :cry: dodam ze mam menu w jezyku angielskim. Moze ktos mi pomoc?? z gory dzieki.
MaciaSS - Wto Lip 22, 2008 20:33

Witam serdecznie,
..a czy telefonik przyjechał z Anglii ??
Pozdrawiam :cool:

mgrAlfons - Wto Lip 22, 2008 22:20

Nie telefonik jest ciągle w Anglii razem ze mną :wink: jakieś pomysły jak to naprawić?? z góry dzięki :smile:
MaciaSS - Śro Lip 23, 2008 23:38

Witam serdecznie,
..sam raczej tego nie zrobisz..proponuje podejść do Serwisu Motoroli i poprosić o pomoc..no chyba, że wpadniesz do Polski to podejdź do serwisu - komisu GSM i chłopaki Ci to zrobią..przyczyn może byc kilka :(
Pozdrawiam :cool:

ziomiwan - Wto Wrz 23, 2008 23:02

Niewiem za bardzo o jakie dokładnie przyciski Ci chodzi ale jeśli o te na boku to one nie służą do przełączania kawałków tylko do podgłośnienia, ściszenia i zatrzymania. A przełącza się kawałki w prawo-lewo w tym kółeczku nawigacyjnym ;)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group