To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Poważny problem z SE K850i

Poul12 - Pią Sie 01, 2008 21:02
Temat postu: Poważny problem z SE K850i
Witam, mam poważny problem, dzisiaj rano bawiąc się telefonem(K850i) chciałem zrobić zdjęcie, ale podczas ustawiania w opcjach, nagle ekran zrobił się czarny i telefon przestał reagować, tylko klawiatura z tylnym kółkiem (aparat) były podświetlone. Nie chciał się też wyłączyć, wyjąłem baterię i włożyłem ponownie, po włączeniu telefonu on jedynie za wibrował podświetlił klawiaturę i tylne kółko i tyle :/. Brak jakiejkolwiek reakcji. Próby z wyjęciem karty SIM, czy reakcja na ładowarkę czy kabel USB oczywiście negatywna. Nie mam co liczyć na gwarancję bo telefonik ma prawie półtora roku :/. Czyżby już się zużył? LOL :/
Pomocy!!!

MaciaSS - Pią Sie 01, 2008 21:20

Witam serdecznie,
Niestety..telefonik się skończył i raczej nic z niego nie będzie..chyba, że zainwestujesz parę groszy..
A tak by the way..półtora roku to i tak mega dużo ja na marne telefony SE..powinieneś być z niego dumny, że aż tyle Ci służył ;)
Pozdrawiam :cool:

Poul12 - Pią Sie 01, 2008 21:59

Ale słabo :/, ale słyszałem o jakimś Kulan Kendi ale trzeba trochę zabulić. Kurczę, lepiej poskładać na nowy fonik (wreszcie:P).
zembry - Pon Sie 04, 2008 07:05

Przelutowanie NANDa powinno pomóc później wrzucasz zetkę generica i aktywację
Poul12 - Pon Sie 04, 2008 21:11

Eeee tzn?? NAND?? generic?? co t otakiego :/??
zembry - Czw Sie 07, 2008 09:49

To jest pamięć. Po jej przelutowaniu często pojawia się biały LCD. Należy wgrać kod produktu czyli generic.
Poul12 - Czw Sie 07, 2008 13:38

Oki, już się domyślam o co chodzi, ale jakby nie patrzeć ja jako laik, nie mam pojęcia jak to zrobić :/ Przelutować, co lutownicą?? jak wgrać tek kod?? Dla mnie to czarna magia :/
Poul12 - Pią Sie 08, 2008 23:39

EDIT:

Lol kumple wgrał mi softa od nowa i chodzi :) Jeszcze się nie wysłużył ;)

MaciaSS - Pon Sie 18, 2008 03:03

Witam serdecznie,
No to elegancko..mam nadzieję, że będzie hullllał jak się patrzy :D :D:D:
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group