To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dyskusja ogólna - Internetowa książka numerów gsm-czy warto sie zarejestrowac?

JohnyQ - Pią Wrz 05, 2008 10:52
Temat postu: Internetowa książka numerów gsm-czy warto sie zarejestrowac?
Witam! Znalazłem ciekawą stronkę dla wszystkich poszukujących numerów telefonów. Pod adresem www.szukaj-numer.pl dostępna jest wyszukiwarka numerów. Chcę abyście podzielili się zemną uwagami czy warto z niej korzystać, i czy to jest bezpieczne?
darkgee - Pią Wrz 05, 2008 13:43

Z jednej strony taka strona to dobra inicjatywa, bo twoi znajomi, którzy nie znają twojego numeru, mogą go tam znaleźć. Z drugiej strony jest to portal dostępny dla wszystkich co może zaowocować głupimi telefonami.
ziomiwan - Pią Wrz 05, 2008 21:19

darkgee, dlaczego?? A normalne książki telefoniczne?? Myślę że to dobry pomysł :)
darkgee - Sob Wrz 06, 2008 08:04

Nie wiem. Ja się tam na pewno nie zarejestruję. Wszyscy z mojego otoczenia, którzy potrzebują mojego numeru to go mają. A normalne książki telefoniczne to inna sprawa, bo jeżeli ktoś cie nęka takimi telefonami to można dojść do niego, a po karcie pre-paid to nie bardzo.
JohnyQ - Pon Paź 13, 2008 22:06

Jednak zaryzykowałem i muszę przyznać że to działa na innej zasadzie niż myśli Darkgee. Nikt twojego numeru nie widzi, nawet osoba która wyszukała danego użytkownika widzi tylko jego nazwisko ewentualnie adres. A numer udostępnia sam wyszukany użytkownik który dostaje o tym informacje. Jak dla mnie świetnie to rozwiązano


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group