To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - iphone 3g czy LG KU990????

oomonikaoo - Nie Wrz 28, 2008 14:03
Temat postu: iphone 3g czy LG KU990????
Witam wszystkich serdecznie i proszę o poradę. Zastanawiam sie nad kupnem telefonu. Nie wiem jednak jaki wybrac. Myslalam o 2 modelach: iphone 3g lub LG KU990. Chodzi mi to to zeby telefon mial wszystko co potrzeba. Zalezy mi tez, zeby dzwieki byly glosne oraz zeby mozna bylo ustawic mp3 nie tylko na dzwiek dzwonka, ale takze na sms. Czy oba te modele maja taka funckje? Jak jest z glosnoscia dzwonka u nich? Bardzo prosze szczesliwych posiadaczy tych tel o porade, ktory model wybrac. Z gory dziekuje i pozdrawiam!
darkgee - Nie Wrz 28, 2008 18:48

A może zastanowisz się nad lepszym pod każdym względem HTC Touch Diamond?
oomonikaoo - Nie Wrz 28, 2008 18:59

Tak, domyslam sie, ze jest lepszy, ale wolalabym wybrac ktorys w tych dwoch. Moze mi cos doradzisz? Tzn zastanawiam sie bardziej miedzy Iphone 3G a Samsungiem F480.
ziomiwan - Nie Wrz 28, 2008 19:38

F480 jest bardzo fajnym telefonem i napewno lepszym od iPhone który jest przereklamowanym badziewiem.
F490, F700, biznesowa seria samsungów i...
Samsung i8510- jest poprostu hmmm mega super fajny. Telefonu z lepszymi funkcjami chyba niema... A kosztuje około 1800zł-2000zł trudno powiedzieć czego ten telefon niema i nie potrafi bo chyba takiej rzeczy niema...
Pozdrawiam

oomonikaoo - Nie Wrz 28, 2008 19:41

A czy ten samsung f480 jest tak skomplikowany jak iphone? trzeba wgrywac itunes, odpalac jakis kluczykiem na poczatku i robic wiele innych roznych skomplikowanych rzeczy?
ziomiwan - Nie Wrz 28, 2008 19:46

Nie nie nie nie jest tak skomplikowany bez sensu i nie potrzebuje itunes, jest jak normalny telefon z dotykowym ekranem
Ale sprawdź tego i8510 bo jest naprawdę super i o niebo lepszy od iPhona i wszystkiego co do tej pory widziałem na oczy.
Pozdrawiam

oomonikaoo - Nie Wrz 28, 2008 19:53

Juz sprawdzilam i rzeczywiscie ten Samsung jest warty grzechu :) Niestety az tyle pieniazkow nie bede miala. Mysle coraz powazniej o samsungu f480, skoro jest mniej skomplikowany od iphone. Napisz mi jeszcze tylko czy orientujesz sie:
1) czy dzwonki są naprawde głosne
2) czy da sie ustawic mp3 na dzwiek smsa?

Z gory dzieki!

ziomiwan - Nie Wrz 28, 2008 21:09

Dzwonki są głośne a mp3 gra bardzo dobrze z tego co znalazłem. Ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy można ustawić mp3 na dzwonek smsa ale podejrzewam że w tych nowych samsungach można, jestem tego pewien w 90% ;) .
A telefon jest naprawdę dobry, mniej skomplikowany od iPhone i według mnie dużo lepszy.
Pozdrawiam

darkgee - Pon Wrz 29, 2008 16:52

Jak nie chcesz HTC to ja również jak najbardziej polecam F480. Co do grania głośno to i owszem, ale na maximum na głośniczku muzyka jest zniekształcona.
Sewcio - Pon Wrz 29, 2008 20:16

napewno F480 lepszy, nie ma dwoch zdan, iphone ma jedynie dobry marketing


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group