To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - MOTOROLA Z8 PROBLEM POMOCY

ziomiwan - Śro Lut 04, 2009 00:13

Tapete ze zdjęcia które zrobiłeś czy tapete z czegoś z neta?? Do niej musisz mieć z tego co pamietam obraz w kształcie wyświetlacza czy czyli bardziej rozciągnięty w pionie. A ze zdjęcia, musisz telefon trzymać prosto a nie na boku. Głupi telefon...
Pozdrawiam

rafal - Pią Lut 13, 2009 17:41

mam problem bo nie moge zainstalowac na motoroli z8 tego programu do odtwarzania fimów na całym ekranie.. tzn tego CorePlayer'a . jak próbuje zainstalowac to mi wyskakuje info ze komponent nie przeszedł testu zabezpieczen.. co zrobic??
:neutral:

ziomiwan - Pią Lut 13, 2009 21:00

A czy instalujesz go przez program motoroli który instalujesz na komputerze??
rafal - Pią Lut 13, 2009 22:35

nie.. wgrywam na karte pamieci.. wkladam do tela i instaluje.. bo plytki do kompa nie mialem z oprogramowaniem... :sad:
ziomiwan - Sob Lut 14, 2009 15:22

No to tak nie zainstalujesz. Musisz mieć oprogramowanie do kompa i przez nie wrzucać inaczej nie zainstalujesz nic na nim.
Oprogramowanie masz tutaj
Kod:
http://direct.motorola.com/motography/pccd_vista_32.asp
a sterowniki masz tutaj
Kod:
http://www.tuttomotorola.eu/Programmi/P2k_Driver_Motorola_EU_Driver_Installation_v2.9.0.0.rar

Pozdrawiam

domin240492 - Wto Mar 10, 2009 17:56

Witam. Jestem poraz pierwszy na tym forum i nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie ale zapytam a mianowicie chodzi mi o to że posiadam motorole z8 i zacieła się wyjołem baterie włożyłem włączył sie i pokazuje czarny ekran i stan bateri tylko czy to wina oprogramowania ??? Licze na szybką odpowiedz pozdrawiam
ziomiwan - Wto Mar 10, 2009 19:29

W jakim sensie się zaciął?? Nie ładuje oprogramowania w ogóle po włączeniu??
Jeśli nie to na 99% wina soft którego instacja trwa 15minut maksymalnie.
Pozdrawiam

domin240492 - Wto Mar 10, 2009 20:19

wogóle po włączeniu nie ładuje tylko tak jak pisałem wyżej pokazuje poziom baterii
ziomiwan - Śro Mar 11, 2009 00:07

W takim razie musisz zmienić soft. W temacie o Motoroli z8 opisałem dokładnie co trzeba zrobić. Zapraszam do lektury :)
Pozdrawiam

Rejo - Pon Mar 23, 2009 13:28

Witam. proszę o pomoc !!! Mam motorole Z8 i padł mi soft lecz nie moge go wgrac tak jak jest to opisane. Dokładniej mowiac nie moge wykonac punktu : 3." wyłączasz telefon... wciskasz *,# i przycisk włączania jednocześnie... i pojawia ci się niebieski obraz z napisami... " nie moge wyłączyc telefonu gdyz on sam sie włącza nie reaguje na klawisze co uniemozliwia wylaczenie go po automatycznym wlaczeniu teraz lezy z wyjeta bateria po wlozeniu odrazu wlacza sie i zaczyna migac roznymi kolorami, CO ROBIC ?
ziomiwan - Pon Mar 23, 2009 20:31

Gdy tylko wkładasz baterię, to wciśnij * i# JEDNOCZEŚNIE. Bo jak wnioskuję z Twojej wypowiedzi od razu po włożeniu baterii się włącza tak?
Rejo - Śro Mar 25, 2009 15:13

udalo mi sie wreszcie wlaczyc ten niebieski ekran :) zaraz bede prubowal wgrac nowego softa
schweni190 - Śro Kwi 08, 2009 13:45

Witam mam problem z moja motka. Mianowicie cos sie z nia dzieje nie tak obraz skacze i czasami sie wylacza raczej nie jest to soft. Bylem u chlopakow z komisu i powiedzieli ze oni mi nie pomoga bo moze to byc albo tasma albo co innego a oni nie sa pewni. Czy ktos mial podobny problem. Prosze o pomoc
ziomiwan - Śro Kwi 08, 2009 17:50

Telefon się wyłącza? Opisz dokładniej problem to powiem Ci czy to taśma czy soft.
Pozdrawiam

schweni190 - Czw Kwi 09, 2009 22:01

Przy włączeniu telefonu czasami sie wyłącza ale nie zawsze. Jak juz zaskoczy i dziala normalnie, to bardzo czesto obraz skacze i nic nie mozna na ekranie zobaczyc. Na poczatku jak tak sie dzialo to wystarczylo go lekko wygiac a teraz juz niestety tak nie idzie zrobic.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group