To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony stacjonarne, bezprzewodowe, faxy, centrale, sprzęt telekomunikacyjny - Swissvoice Avena 127 Duo Problem

kakao - Czw Lis 20, 2008 17:58
Temat postu: Swissvoice Avena 127 Duo Problem
Witam,
zakupiłem telefon Swissvoice Avena 127 Duo i mam z nim problem, mianowicie po podłączeniu do kabla telefonicznego na wyświetlaczu jednej ze z słuchawek (głównej?...) wyświetla się napis 'SZUKANIE BAZY' i po za wejsciem do menu słuchawka w praktyce nie działa. Druga słuchawka wraz ze swoją "podstawką" działa bez zarzutu, można z niej dzwonić, obierać połączenia itd. Bardzo proszę o pomoc (choćby stwierdzenie: oddaj telefon na gwarancji :) ).
Pozdrawiam serdecznie
KAKAO

ziomiwan - Czw Lis 20, 2008 21:50

A dobrze podłączyłeś bazę?? I chyba trzeba skonfigurować telefon z bazą, w niektórych wystarczy włożenie słuchawki do bazy głównej na chwilę a w innych konfiguracja, masz to napisane pewnie w instrukcji. Też mam Swissvoice Avena ale pojedyńczy.
Pozdrawiam

adamon - Nie Sty 25, 2009 13:22

witam
kakao mam ten sam problem z tym telefonem
tylko ze ja mam trzy slychawki dwie dzialaja dobrze a trzecia caly czas szyka bazy
wstawialem ja juz do glownej centralki ale to na nic
co z tym zrobic ?
w instrukcji nic nie ma na ten temat
help
pozd adamon



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group