To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - prefix 789...

lookas - Czw Lis 27, 2008 12:38
Temat postu: prefix 789...
witam,

probuje sie skontaktowac z osoba juz od dluzszego czasu. nie odbiera telefonu. i teraz nie wiem, czy mnie unika czy juz ten numer jest nieaktualny. numer zaczyna sie prefixem 789 XXX XXX. po wybraniu numeru, jest normalny sygnal oczekiwania ustanowienia polaczenia, po czym po paru sekundach wlacza sie skrzynka pocztowa z prosba o pozostawienie informacji glosowej. jest to skrzynka sieci orange. tylko teraz nie wiem czy abonament czy na karte.

Czy w przypadku gdyby to byl numer na karte (a tak chyba jest), i ta osoba by juz dluzej nie korzystala z niego (nie doladowywala przez pare miesiecy), czy nie zostaje on jakos wtedy wylaczony lub zablokowany (uslyszelibysmy konkretna informacje dajaca nam do zrozumienia, ze mozemy dac sobie spokoj z dalszym dzwonieniem pod ten numer) ??? Czy jednak ta osoba widzac moj numer po prostu mnie zbywa i nie odbiera? Numer mam prawidlowy na 100%.

Z gory dzieki za pomoc...

pzdr

darkgee - Czw Lis 27, 2008 17:00

Prawdopodobnie ta osoba nie odbiera po prostu telefonu od ciebie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group