To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Symbian ?? WiFi ??

kosky333 - Sob Lis 29, 2008 19:15
Temat postu: Symbian ?? WiFi ??
Witam,
Chciałbym kupić fona za mniej więcej ~650 zł
W telefonie chciałbym mieć WiFi albo Symbian.

Najlepiej jakby miał on te dwie wyżej wymienione funkcje.

Zastanawiam się nad 6300i LUB 6301 albo 5320.
Co powiecie o tych fonach ????
Co polecacie jako alternatywę (inne modele) ???

darkgee - Nie Lis 30, 2008 09:54

Za 50-100 zł więcej kupisz n95, która ma te obydwie cechy, a ponadto wiele innych. Jeżeli chcesz kupić dobry telefon z Symbianem i Wi-Fi to N95 będzie najlepszym telefonem w tej cenie.
kosky333 - Nie Lis 30, 2008 20:38

:/ troche za drogi. A co z 5320 ?? Jest to dobry telefon ?? Juz olac te Wifi bo na symbiana mozna se wgrac GPS a to jest duuzy plus
ziomiwan - Nie Lis 30, 2008 20:46

5320 niby fajny ale wolałbym już dołożyć jak napisał darkgee, te 50zł i kupić n95 bo jest dużo lepsza od niego. 5320 ma mały wyświetlacz bo tylko 2cale więc ten GPS trochę badziewnie będzie wyglądać.
Może pomyśl o jakiś innych modelach?? Markach?
Pozdrawiam

kosky333 - Pon Gru 01, 2008 17:38

Ale zalezy mi na Symbianie.
aha i takie male pytanko, Jezeli np zakupie sobie GPS na symbiana (np komorka 5320) to bedzie jakas dodatkowa oplata za satelita albo cos ??

PS Czy jest mozliwosc wgrania GPS na te komórkę ???? Oraz dokupienie modułu odbiornika GPS i połączenie sie z nim poprzez BLUETOOTH ???

krzysiekbyd - Wto Gru 02, 2008 14:11

GPS albo jest w komorce albo trzeba go osobno dokupic ja mam n80 i osobno GPS a koszty hmmm tom tom masz za free ale nawiexpert juz nie bo mapy pobierane sa z serwera ale to sa groszowe sprawy ps GPS laczy sie poprzez bluetooth


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group