To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Problem ze słuchawkami w nokii 6131

agnes760 - Nie Sty 04, 2009 18:36
Temat postu: Problem ze słuchawkami w nokii 6131
Witam,mam problem z słuchawkami w nokii 6131,jak podłączam je do tel.i chce włączyć radio pisze mi ,że mam podłączyć akcesorium,zawsze działały a teraz tel.ich nie widzi,przywróciłam nawet gdzieś ustawienia fabryczne ,ale nic to nie dało.Nie wiem czy czasem nie ma to związku z tym ,że ostatnio zgrałam na tel. z internetu parę tematów i tel.też ich nie widzi.Restartowałam kartę pamięci ale też nic nie dało.Bardzo proszę o pomoc o ile jeszcze można coś z tym zrobić.Pozdrawiam Agnes :smile:

Sorry nie restartowałam karty tylko formatowałam :oops:

MaciaSS - Pon Sty 05, 2009 11:11

Witam serdecznie,
..możliwe że jest to wina oprogramowania, lub tych bajerów, które wgrałaś, ale proponuje podejść do serwisu - komisu GSM i sprawdzić, czy nie odlutowało się przypadkiem złącze od słuchaweczek ----> ten model Nokii jest delikatny i dość awaryjny i różne rzeczy się z nim dzieją od tak o ;) !
Pozdrawiam :cool:

agnes760 - Pon Sty 05, 2009 13:10

Sprawdzał mi telefon kolega i na oko nie widział nic co by coś było nie tak.Ale dla pewności podejdę do serwisu.Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie :smile:
MaciaSS - Pon Sty 05, 2009 13:34

Witam serdecznie,
..na oko możecie nie zauważyć, że jest problem ze stykami..
Nie ma za co :) jakbyś miała jeszcze jakieś pytania - problemy, to śmiało pisz na forum, na pewno ktoś Ci pomoże :) :) :)
Pozdrawiam :cool:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group