To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - SE k550i a komputer

lexicon - Śro Sty 14, 2009 14:52
Temat postu: SE k550i a komputer
Takie komunikaty dostaje na Linuxie. Windows natomiast po zainstalowaniu płytki CD widzi tylko pamieć telefonu. W Linuxie fajnie mi się otwieralo okienko z zawartością karty Memory Stick. Kopiowałem zdjęcia bez problemu na dysk via USB. Od jakiegoś czasu nie mam możliwości. Ale przypomnam sobie że konfigurowałem usługę MMS na stronie www.simplus.pl automatycznie. Teraz nie wiem czy działa jedno bo drugie na pewno nie. Co tu zrobić? proszę o pomoc .....Lex
ziomiwan - Śro Sty 14, 2009 14:56

Ale w ogóle nie rozumiem w czym tkwi Twój problem... Napisz może z czym masz problem, jasno.
Pozdrawiam

lexicon - Śro Sty 14, 2009 15:00

Chciałbym zrzucić zdjecia, nagrania na komputer ...Lex
ziomiwan - Śro Sty 14, 2009 15:07

I komputer nie widzi telefonu tak?
Więc wejdź w panel sterowania-> dodaj usuń programy i usuń wszystko co jest związane z Twoim telefonem. Zrób reset komputera i zainstaluj ponownie sterowniki, AAAALE dopiero gdy podepniesz telefon pod komputer i ten Cie spyta o stery.
Pozdrawiam

lexicon - Śro Sty 14, 2009 15:12

Widzi telefo mam na pulpicie, ale mówię Windows widzi tylko pamięć telefonu a Linux nie potrafi zamontować komunikuje o braku uprawnień. Windows to XP ...Lex
ziomiwan - Śro Sty 14, 2009 15:22

A czy w Mój komputer karta pamięci nie jest wyświetlana jako masowe urzędzenie magazynujące, czy jakoś tak?? Taka inna ikonka niż normalnie ma dysk np. C:\
lexicon - Śro Sty 14, 2009 15:28

No na komputerach troche zęby zjadłem i myślę że wina jest w ustawieniach telefonu, zaraz sprawdzę w Windzie, w Linuxie jest taki komunikat
Cytat:

Nie udało się zamontować "Sony Ericsson Mobile Communications AB Memory Stick Odtwarzacz Multimedialny".

Brak wystarczających uprawnień by zamontować nośnik "Sony Ericsson Mobile Communications AB Memory Stick Odtwarzacz Multimedialny"
.

Jest, w Windowsie działa, ale trzeba podłączyć telefon po załadowaniu Xp-ka.
Serdeczne dzięki, to z Linuxem sobie poradzę. Jeszcze raz dzięki ....Lex

lexicon - Śro Sty 14, 2009 16:28

OK, i działa w Linuxie pięknie. Należało doinstalować pakiet msdos-tools i wszystko śmiga. Temat zakończony ....Lex
ziomiwan - Czw Sty 15, 2009 00:22

No to cieszymy się ;)
Zapraszamy do pisania na naszym forum :)
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group