To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Play, czy nie Play?

ahmed1986 - Czw Lut 26, 2009 09:58
Temat postu: Play, czy nie Play?
Kończy mi się umowa z poprzednim operatorem (Orange) i szukałem ciekawych możliwości przedłużenia, niekoniecznie w tej sieci. Natrafiłem na ofertę Playa prowadzony licznymi podpowiedziami znajomych i... nie ukrywam, że mnie zaskoczyła, bardzo pozytywnie zaskoczyła.
Ceny mocno konkurencyjne, telefony nawet o kilkaset zł tańsze niż u konkurencji. Z opinii znajomych abonentów Play wynika, że są bardzo zadowoleni z oferowanych usług.
Tylko jedna rzecz mnie martwi...... jakie tu są "haczyki". Niestety jestem okropnym realistą i uważam, że przy takiej ofercie musi być coś nie tak. Przeczytałem regulamin, cenniki i jak na razie nic nie znalazłem.
Może ktoś miał już jakieś niemiłe przeżycia z Play? A może ktoś ma jakieś informacje które dobrze byłoby znać przed podpisaniem umowy, żeby nie wejść w jakieś bagno?

ziomiwan - Czw Lut 26, 2009 23:38

W Play nie miałem jeszcze żadnych nie przyjemności. Najciekawsza oferta, tanie i dobre telefony, niski abonament. Wszystko jak należy i niema w tym żadnych haczyków co najciekawsze ;) . Moja mama ma telefon w play już ponad 2lata i jest bardzo zadowolona.
W play masz wszystko tak jak Ci piszą w ofercie a minusem tego jest jedynie to że dzwoniący do Ciebie z innej sieci płacą więcej. Tzn dzwoniąc do Play np z Orange masz drożej niż dzwoniąc z orange do plusa itp.
Reszta jest jak najbardziej w porządku i lepsza od reszty ofert.
Pozdrawiam

ahmed1986 - Pią Lut 27, 2009 01:30

Tak, to właśnie zauważyłem, że rozmowy z innych sieci do Play są droższe.
Poprostu może takie moje głupie założenie na temat dzisiejszych czasów, że jak coś jest bardzo dobre, to musi mieć jakieś ukryte haczyki.

ziomiwan - Sob Lut 28, 2009 21:14

ahmed1986, bo niestety masz rację. Jeśli coś wydaje się za dobre na swoją cenę to przeważnie ma jakiś haczyk, jakieś ale.
Play jest naprawdę dobrym operatorem i polecam go bardzo każdemu. Bez haczyków, bez ale, czyste zasady.
Pozdrawiam

Kinia - Pon Mar 02, 2009 12:20

Ja napiszę, że raczej Play, w necie huczy już od nowej stawki w prepaidzie = 29 groszy i jeżeli będzie to bez żadnych haczyków to mamy nowa bombę na rynku :)
ahmed1986 - Pon Mar 02, 2009 18:14

Oby tylko szybko wyjaśniła się sytuacja z innymi operatorami.
Ceny zaporowe to jest jakaś metoda na przyciągnięcie lub zatrzymanie klientów, ale wg mnie lepszym sposobem byłby by ciekawsze promocje, stawki, ceny telefonów które mogłyby konkurować z Play. Jak narazie po 4 i pół roku stażu w Orange, to co mi proponują może wzbudzić dla nich tylko lekki politowanie i irytację.

ziomiwan - Pon Mar 02, 2009 19:07

Play ma super ofertę a inne sieci wydaje mi się że w ten sposób tzn. podwyższenie stawek do play próbują zatrzymać u siebie klientów. Jest to bardzo nie fair według mnie... Nie potrafią sobie dać rady w inny sposób widać... Żałosne...
focus88 - Sob Mar 07, 2009 16:57

ahmed1986, powiedz czy interesuje cie ofrte dla klienta indywidualnego czy binzesowego?? postaram ci sie przygotowac cos ciekawego, pozdrawiam

Co do play to robimy naprawde wielka rewolucje, np jezeli chodzi o klientow biznesowych, no bo który operator da ci w ramach abonamentu za 30,5zł 70 minut do wszystkich i 1000 do własnej sieci??

ahmed1986 - Sob Mar 07, 2009 18:41

Jeżeli chodzi o mnie to jako klient indywidualny, ale to jeszcze zostało mi trochę czasu do zakończenia umowy z Orange.
Szkoda tylko że skończyła się ta promocja na abonament za 65 zł. Będzie może coś jeszcze ciekawego w promocji urodzinowej?

focus88 - Sob Mar 07, 2009 18:54

Z tego co wiem ja jaeszcze moge ci ja zaoferwoac :) a co do wnoych pormocji to to ONE PLAY 45 za 20 zł przez 4 miesiace i ONE PLAY65 za 40 zl przez 6 miesiecy :)
ahmed1986 - Nie Mar 08, 2009 00:46

Właśnie podpisałbym umowę już wcześniej, ale planuję to dopiero na połowę kwietnia i dlatego tak pytam czy może będzie coś ciekawego. Jak narazie niestety nie opłacałoby mi się utrzymanie dwóch telefonów. Ale dzięki za zaoferowanie się :)
focus88 - Nie Mar 08, 2009 12:51

Ale nie ma problemu jak bedziesz mogł juz zmienic operatora, to daj mi znac, to cos fajnego ci dobiore ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group