To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Która porównywarka ofert i telefonów wg Was najlepsza?

pineapple - Wto Mar 10, 2009 10:13
Temat postu: Która porównywarka ofert i telefonów wg Was najlepsza?
Mam do Was pytanie- którą wyszukiwarkę ofert i telefonów w sieci polecacie? Czy chwalicie sobie tą ostatnio najbardziej rozreklamowaną na ulicach czy wprost przeciwnie?Ja słyszałam o niej niepochlebne opinie. jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o telefony, ale niedlugo kończy mi sie abonament i chcę sobie czegoś poszukać..
ziomiwan - Wto Mar 10, 2009 19:34

Nie za bardzo wiem o co chodzi szczerze mówiąc. Porównywarka telefonów?? Nie używałem nigdy czegoś takiego. Nie lepiej pytać co jest lepsze? ;)
pineapple - Śro Mar 11, 2009 13:30

Nie pytam co lepsze bo nie znam sie na konkretnych modelach. Bardziej na podstawie ofert, które by mi odpowiadały chce dobrac telefon. Nie mam czasu chodzic po stronach wszystkich operatorów tylko chce znalezc rzetelną porównywarkę... polecacie jakąs?
ziomiwan - Czw Mar 12, 2009 20:29

Lepiej zdecyduj się na lepszego operatora zamiast patrzeć gdzie dostaniesz lepszy telefon, telefon możesz w każdej chwili zmienić a ofertę niestety nie...
Wybierz najlepiej jakiegoś operatora a z oferty jego telefonów najlepszy pomożemy Ci wybrać. To byłoby najlepsze wyjście według mnie. Na porównywarkach niema co polegać. O ile takie są w ogóle.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group