To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Palmtopy, iPAQi, odbiorniki GPS - jaki telefon/palmtop/smartphone zamiast laptopa

ricodet - Nie Kwi 19, 2009 13:31
Temat postu: jaki telefon/palmtop/smartphone zamiast laptopa
Wiatm, jestem szczęśliwym posiadaczem Nokii 6120c a od niedawna przymierzam się do Nokii N82. Otóz od rodziców co mi mieli do laptopa na studia się dołozyć otrzymałem propozycje zebym kupił sobie jakiś telefon lepszy zamiast laptopa. Jak wiecie mój obecny tel jest na symbianie więc chciałbym coś z mozliwie duzymi mozliwosciami- cos lepszego jak te N82- co mi polecicie????? :grin: :grin: :grin:
ziomiwan - Pon Kwi 20, 2009 08:43

Jeśli masz możliwość kupna laptopa zamiast telefonu to bez wachania bierz laptopa. Telefon nigdy nie zastąpi Ci komputera. Tym bardziej nie nokie...
W razie W gdybyś chciał lapka wybrać to też możemy pomóc;)
Pozdrawiam

darkgee - Pon Kwi 20, 2009 14:36

Gdybyś jednak chciał pozostać przy telefonie to ja mogę polecić Samsunga Omnię.
szaruga - Czw Kwi 30, 2009 12:19

ja na twoim miejscu bym zostala przy laptopie, jesli jednak wolisz telefon to moze jakis Palm Treo? np. ten
http://www.vobis.pl/ofert...m_treo_pro.aspx
ma Wi-Fi, mozliwosc grzebania w Wordzie, Excelu, Power Poncie..

Lucky_Strike - Pon Gru 14, 2009 11:25

Ja ci osobiście mogę polecić Apple. Bardzo ufam jabłuszku;), robią najlepszy sprzęt. Bardzo Ci go polecam, bardzo inteligentne urządzenie wielofunkcyjne.
darkgee - Pon Gru 14, 2009 16:42

Lucky_Strike, nie baw się w archeologię. Ostatni post jest z końca kwietnia, wiec myślę, że temat już zdeczka nieaktualny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group