To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - Co wybrać??

haloxavi - Wto Lip 28, 2009 12:17

Może rzeczywiście warto się przenieść do Heyah, ale ja tam swojego Tak-Taka na pewno nie zmienię :razz:
Merry - Pon Sie 10, 2009 22:28

Ważne , że i tu i tu jest podwójne do wykorzystania na wszystko . Pozostałe promocje tez podobne , tak jak choćby ostatnia weekendowa. Chociaż widzę, że Heyah ostatnio bardzien na portale społecznoścowe stawia, ' Letnia szkoła korzystania z telefonu' czy lowalowa.pl, wiedzieliście?
haloxavi - Wto Sie 11, 2009 15:11

Promocje bardzo podobne, a jednak inne - w jednej sieci premia jest minutowa, a w drugiej pieniężna. O ' Letnia szkoła korzystania z telefonu' słyszałem, ale to lowalowa to pierwsze słyszę, a co w tym chodzi?
Merry - Czw Sie 13, 2009 16:51

Ale w zasadzie po przeliczeniu wychodzi na to samo. Lowalowa.pl to nowy serwis społecznościowy, rejestrujesz się zakładasz konto, dodajesz znajomych. Jest jeszcze sporo innych bajerów, ale nie miałam okazji tego przetestować.
haloxavi - Pon Sie 17, 2009 16:38

Nie do końca - zależy, którą taryfę Tak-Taka bierzesz pod uwagę. W Hot masz minutę po 29 gr, a w Nowym TT po 56 gr. Zatem w Hot czas rozmowy jest przecież dwa raz większy i co ciekawe według moich rachunków przekracza 48 godzin ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group