To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - LG Arena vs. LG Renoir vs. Nokia 5800?

Makaveli - Sob Sie 01, 2009 15:26
Temat postu: LG Arena vs. LG Renoir vs. Nokia 5800?
Witam!
Szukam telefonu w okolicach 1200zł, tak jak te wymienone. Który z nich jest najlepszy?
Jakie są wady i zalety poszczególnych modeli?
Zdjęcia robię sporadycznie, bardziej interesuje mnie jakość muzyki, bo lubię słuchać i ogólne wrażenia estetyczne i radość z użytkowania. No i oczywiście płynne menu.

Proszę również o inne propozycje telefonów dotykowych w tej cenie.
Pozdro

darkgee - Sob Sie 01, 2009 15:32

Najlepsza będzie Arena. Chyba najlepszy LG.
Makaveli - Sob Sie 01, 2009 15:57

Dzięki za szybką odpowiedź.

Jeszcze do głowy przyszedł mi HTC Touch Daimond oraz Samsung Omnia (nie HD), je moge też dostać z cenie ok. 1300zł.

darkgee - Sob Sie 01, 2009 16:36

Jeżeli zależy ci na szybkości działania, to Omnia i Daimond odpadają.
Makaveli - Sob Sie 01, 2009 16:36

Trochę mnie martwi że przeglądrka areny jest taka "koszmarna" : |
Nie można wgrać jakiejś niefirmowej?

Czy cena za nową arenę 1300zł jest dobra?

EDIT:

Ale czy ta szybkość działania Daimonda i Omnii jest aż tak odczuwalna że się źle pracuje?

A gdyby nie brać tego pod uwagę to i tak arena lepsza?

darkgee - Sob Sie 01, 2009 16:37

Można wgrać Operę Mini. Chyba najnowsza wersja obsługuje już dotyk.
Makaveli - Sob Sie 01, 2009 16:38

Ale czy to zapobiegnie długiemu ładowaniu się stron i powolnemu ich powiększaniu?
darkgee - Sob Sie 01, 2009 16:40

Jeżeli ustawisz sobie w opcjach transfer na "Socket", to będzie chodzić jak z bicza strzelił.
Makaveli - Sob Sie 01, 2009 16:41

Czy cena za nową arenę 1300zł jest dobra?

Ale czy ta szybkość działania Daimonda i Omnii jest aż tak odczuwalna że się źle pracuje?

A gdyby nie brać tego pod uwagę to i tak arena lepsza?

darkgee - Sob Sie 01, 2009 16:58

Cena 1300 jest dobra. Szybkość Omnii i Daimonda na początku jest spora (mówię o modelach prosto ze sklepowej półki), ale w miarę używania maleje. Natomiast w Arenie wszystko dzieje się od razu po naciśnięciu na ekran.
ziomiwan - Sob Sie 01, 2009 17:00

Omnia jest bardzo ciekawym telefonem ale czy lepszym od Areny? Ciężko mi powiedzieć, musiałbym porównać oba podczas działania.
Możesz też dostać w tej cenie Samsunga 8300 ultra touch., m8800 Pixon .
A jeżeli zależy Ci bardzo na dobrej jakości dźwięku i rozbudowanym odtwarzaczu mp3 to najlepszy w tej chwili chyba jest Samsung Deat DJ m7600, BANG&OLUFSEN- każdemu fanatykowi dobrej jakości muzki chyba jest znany, a maczał palce w tym samsungu ;) .
Ale Arena jest również ciekawym pomysłem.

Makaveli - Sob Sie 01, 2009 17:01

Jesteś pewien że wiesz co mówisz? :)

Jeszcze raz, wymienie modele i napisz wady i zalety i ew. cechę dyskwalifikującą je:

LG Arena
Nokia 5800
HTC Touch Daimond

ziomiwan - Sob Sie 01, 2009 17:03

Noki 5800 nawet nie bierz pod uwagę. Bardzo słabo działający dotyk, do tego powolne działanie telefonu. Nie jest nawet w 20% tak dobrym telefonem jak powyższe. Z touch daimond nie miałem styczności większej.
Arena rzeczywiście działa szybko i temu nieda się zaprzeczyć.

Makaveli - Sob Sie 01, 2009 17:04

Na innym forum polecają mi 5800 ze względu na dobry dotyk ?
darkgee - Sob Sie 01, 2009 17:07

W najnowszym sofcie v30 dotyk działa o wiele lepiej. Na tyle dobrze, że nie trzeba się denerwować. I prędkość działania samego telefonu jest znacznie większa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group