To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

LG - LG KU990 Problem z kartą pamięci...

ShackY - Wto Wrz 08, 2009 16:42
Temat postu: LG KU990 Problem z kartą pamięci...
Witam...
Jestem posiadaszczem LG Ku990
Niestety od 2 dni borykam się z problemem iż niemogę nic wgrać na kartę pamięci, ale także nie moge nic z niej zgrać lub usunąć... Pokazuje mi coś takiego:



Telefon zostawiłem na 3 dni w domu i wogóle nie był używany... Gdy przyjechałem chciałem coś wgrać na niego... Niestety Wyskoczyło mi to co na obrazku wyżej...
Chciałem go zformatować poprzez komputer i mi wyskakiwało że dysk jest zabezpieczony przed formatowaniem czy coś takiego... Więc przypomniałem sobie że można zformatować przez telefon jednakże wymagało to kodów zabezpieczeń.... Kod znalazłem na innym forum..
Zadziałał.. Zadowolony Wkładam karte pamięci do czytnika i przerzuciłem jakiś plik na telefon... I znowu to co na obrazku... Piszę do was z wielką prośbą o pomoc ponieważ niechce oddawać go do serwisu...

Pozdrawiam
Tomek.

darkgee - Śro Wrz 09, 2009 17:19

Poszła karta pamięci. Na E51 juz tak miałem 2 razy. Ale to było tylko w przypadku SanDiska, bo odkąd mam Kingsona, to wszystko chodzi bez problemu. Po prostu musisz wymienić jezeli masz na gwarancji, albo kupić sobie nową.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group