To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Nokia, Lumia - Nokia 6280 problem;///

kemonka - Śro Wrz 23, 2009 21:30
Temat postu: Nokia 6280 problem;///
witam wczoraj podczas przesylania pliku przez bluetooth telefon sie wylaczyl gdy go wlaczylem pojawij sie tylko napis nokia i sie wylaczal, gdy poszedlem do serwisu powiedzieli mi ze w 99% jest to soft zaryzykowalem powiedzialem zeby wgrali po 15 minutach przyniesli mi telefon i powiedzieli ze "zgon" cos z plyta glowna dzisiaj z glopoty wzialem podlaczylem go do kabla usb i komputer widzi telefon wiem to przz charakterystyczne pikniecie w glosnikach,
wzialem probierke i plyta glowna przewodzi prad, gdy podlacze telefon do ladowarki i wyloze baterie slychac takie buczenie, prosze o pomoc w naprawie telefonu i czy wogole jest to mozliwe

ziomiwan - Czw Wrz 24, 2009 11:18

Buczenie czy też to że komputer może w jakiś sposób wykryć telefon nie oznacza że jest z nim ok.
Skoro powiedzieli Ci że płytka główna padła to znaczy, że padła, jaki mieliby interes w okłamaniu Ciebie?
Przewodzenie prądu przez płytkę również nie jest wyznacznikiem sprawności tejże płytki, a jedynie tego że dana ścieżka nie została przerwana.
Możesz sprawdzić w innym komisie/serwisie co powiedzą. Jeśli Ci również powiedzą że płytka główna siadła to nic nie wykombinujesz.
Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group