To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Antena wzmacniajaca zasieg Orange

RadzioWill - Pią Lis 06, 2009 18:31
Temat postu: Antena wzmacniajaca zasieg Orange
Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem więc z góry przepraszam jeśli przez przypadek narusze regulami. Mam pewien problem i chciałbym prosić o pomoc. Mianowicie posiadam telefon z sieci orange, lecz w mieszkaniu mam zasieg tylko przy oknie. Zastanawiałem sie nad zakupem czegoś co wzmacnia zasieg, ale nie znam sie na tym ani odrobinę. Chcialem sie zapytac co byscie polecili mi kupic. Chodzi mi o cos w miare taniego bo zasieg chce zwiekszyć tylko o troche aby obejmowalo pokuj 7m^2. z Góry dziękuje. Pozdrawiam Radek :) .
ziomiwan - Sob Lis 07, 2009 00:25

Nie słyszałem o niczym co może wzmocnić zasięg. A tych pierdółek niby wzmacniających zasięg co przykleja się pod baterię nie bierz bo to pic na wodę. Raczej nie masz żadnego wyjścia...
Chyba, że zmiana operatora na takiego który ma zasięg u Ciebie.

RadzioWill - Pon Lis 09, 2009 19:15

Ech nie ma?... A czy http://allegro.pl/item797...gsm_jakosc.html Taka antenka by mnie nie ustawiła?
ziomiwan - Pon Lis 09, 2009 20:50

Szczerze mówiąc, nie widziałem nigdzie aby było to stosowane, niewiem na czym to polega. Ale z tego co wyczytałem to musisz PODŁĄCZYĆ ją do telefonu, co i tak Cię raczej nie urządza, bo równie dobrze możesz podejść do okna zamiast taszczyć kabel za sobą....
jarek38 - Pon Lis 09, 2009 22:29

Na alledrogo znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/ite...r_gsm_fvat.html ale czy to faktycznie działa?? czy jest to jakaś "ściema"?? niewiem.
ziomiwan - Pon Lis 09, 2009 23:52

jarek38 - totalna ściema. Sprawdzałem, w żaden sposób nie polepsza zasięgu, a nawet zauważyłem spadek sygnału, ale może tylko mi sie wydawało, ale na pewno nie polepsza, na kilku telefonach testowana i klapa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group