To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - SE c902 awaria

riddickk - Nie Lis 15, 2009 14:14
Temat postu: SE c902 awaria
Mam SE c902. Komorka ta sama się wyłączyła, a gdy sie włączyła było już tylko gorzej. Najpierw nie miałem zasięgu o czym głosił napis "brak zasięgu", później już mogłam dzwonić, ale gdy chciałem wysłać sms nie było to możliwe.. Sms wysyłany znajdował się przez minute w folderze "wysyłane", po czym pojawiał się komunikat ze wysyłanie się nie powiodło, brak zasięgu i czy chcesz ponowić próbe. Ale dzwonić mogłem. I w druga stronę tez tak było ( i chyba nadal jest) - dzwonić mogę i do mnie dzwonić tez, ale cala reszta jest niemożliwe. Czasami nawet zasięg znikał całkiem tak ze i dzwonić nie można było. Dodatkowo mogę tez naładować komórki, bo za każdym razem po ok 10 minutach ładowania pojawia się komunikat, ze wystapił poważny błąd, nalezy przerwać natychmiast ładowanie i skontaktować się z jakimś biurem sony ericsson czy coś takiego.Ten komunikat nie chce zniknać bo jedyne co można nacisnąć to "ok" a gdy naciśniesz to się zwija i od razu pojawia od nowa i tak w kolko. Telefon mi nei spadł, ani nie był zamoczony ani żadna z tych rzeczy nie wchodzi w grę.
Z góry dzięki za pomoc :)

darkgee - Nie Lis 15, 2009 14:40

Pewnie padł soft. Ty masz jak wgrac nowy:
Kod:
http://se-center.info/showthread.php?p=873704#post873704



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group