To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Parę pytań związanych z samsungiem c3050

sl3dz1k - Czw Gru 03, 2009 08:25

no dobra dajmy na to że znalazłem :) to da rade go wgrać na telefon za pomocą zwykłego kabla usb? jeśli tak to czy stracę gwarancje na telefon jak wgram tego softa?
ziomiwan - Czw Gru 03, 2009 11:21

Ale co Ci z tego, że napiszesz mi dajmy na to, że znalazłeś?? Na niemal każdy telefon inaczej się wgrywa soft i inne pierdoły, tym bardziej inaczej wrzuca się coś na telefon za 200zł który jest bardzo słaby, a inaczej na taki za 800-1000zł który ma ogromne możliwości.

Jeśli się da to za pomocą kabla USB zapewne da się, ale tracisz gwarancję zmieniając samemu soft.

sl3dz1k - Czw Gru 03, 2009 22:30

dobra rozumiem :) dzięki za pomoc jeszcze raz :)
sl3dz1k - Czw Sty 14, 2010 20:59

Mam problem z mp3 w tym telefonie. Problem mam taki iż nie chce mi czytać wszystkich plików z muzyką, większość odczytuje bez problemu, ale jest parę takich których pisze "nieznane" i nie da sie ich odtworzyć. Dodam że telefon niedawno odebrałem z serwisu i miał on wymieniane oprogramowanie. Problem wystąpił przed oddaniem do serwisu z jednym plikiem, a teraz mam ich chyba z 3-4.Co może być powodem nie odczytywania tych plików??
I mam jeszcze jedno pytanie nie związane z telefonem ale może ktoś będzie wiedzieć. Znacie może jakiś program dzięki któremu będę mógł wyciąć fragment piosenki?

Pozdrawiam.!

PS: Sorry że nie edytowałem postu, ale nie mogłem gdyż wyskoczył mi komunikat: "edytować post można do 30 min po jego napisaniu" czy jakoś tak :)

darkgee - Czw Sty 14, 2010 21:20

Może po prostu pliki są w zbyt dużej jakości i nie chce ci ich odtworzyć. Spróbuj zmniejszyć jakość i powinno pójść.
sl3dz1k - Czw Sty 14, 2010 21:59

chyba nie to bo pilk ma wielkość ~ 3,40 przy długości 4 min to raczej jest normalniej jakości :) jakbyś powiedział mi jak zmniejszyć jakość to spróbuje, bo ja nie wiem jak to sie robi.. ;/
darkgee - Pią Sty 15, 2010 17:25

Nie to raczej nie wina wielkości pliku.
A jakość możesz zmniejszyć np. w Audacity.

ziomiwan - Pią Sty 15, 2010 19:23

Hmmm coś takiego może się dziać, gdy np. plik jest w formacie którego telefon nie odczytuje. Bądź masz spieprzone tagi tych kawałków.
sl3dz1k - Pią Sty 15, 2010 22:17

no zły format to na pewno to nie jest to bo wszystkie inne pliki mp3 mi odczytuje bez problemu tylko są 3-4 wyjątki których za chiny ludowe nie chce..;/
ziomiwan - Sob Sty 16, 2010 21:05

Więc sprawdz czy mają one dobry format, czy są do końca skopiowane i czy mają dobre tagi...
Co z tego że reszte Ci czyta? To nie oznacza, że te też są w dobrym formacie...

ardsdz - Nie Sty 17, 2010 11:01

Mogą to być uszkodzone pliki i dlatego ich nie czyta, choć na komputerze problemu z nimi nie będzie.
Ja spotkałem się z jeszcze większym idiotyzmem; mianowicie, nie odczytywało mi plików muzycznych i filmowych, w których nazwie występowały rosyjskie litery...

ziomiwan - Nie Sty 17, 2010 19:43

Warto wspomnieć też, że niedociągnięte pliki mp3 w sensie nie ściągnięte do końca, na PC będą dobrze działać, ale na telefonie ani rusz.
ardsdz - Pon Sty 18, 2010 13:36

W k800 działały normalnie, poprostu słychać było urwanie i leciał następny utwór, a w mojej muzyce to bardzo denerwuje... Ale znowu na Nokii wywalało do menu. Jednak po aktualizacji znów radośnie słychać było połowę riffu, a potem następny utwór, grr.
Nie spotkałem się z takimi komunikatami, nawet nie robiłem aktualizacji z tego powodu, poprostu tak bez niczego innego zaczęło działać.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group