To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

HydePark - Co kupiliście bliskim na święta

haloxavi - Wto Gru 22, 2009 09:25
Temat postu: Co kupiliście bliskim na święta
W waszych rodzinach też kupuje się wszystkim prezenty?
U mnie tak (niestety, a może stety?)
Koszty są spore, ale przyjemność z odpakowywania prezentów niezapomniana.
Co kupiliście swoim bliskim?

mama - suszarka
tata - zestaw filmów dvd
siostra - korale, szal, kolczyki
brat - zestaw magika (ma umieć coś takiego http://alemagia.pl/inne/U...-z-youtube.html wykonać samodzielnie ;)
babcia - nasze zdjęcie w ramce
dziadek - zestaw kosmetyków (nie było już pomysłu)

A jak to wygląda u Was?

te_że_wu - Wto Lis 30, 2010 16:26

Ja w tym roku mam takie szczęście, że bez dłuższego zastanawiania się udało mi się wymyślić co kupić.:). Siostra dostanie dizajnerską tablicę magnetyczną, ojciec prawdopodobnie ładowarkę do samochodu, mama perfumy, a siostra buty do siatkówki.
mes80 - Śro Sie 21, 2013 15:46

Ja w tym roku chcę kupić dla brata taką koszulkę dla dj Myślę, że powinna mu się spodobać bo lubi taki klubowy styl. Jak myślicie czy taki prezent będzie ok?
santi - Czw Sie 22, 2013 01:38

kupiłem rodzicom taką "ramkę" nie pamiętam jak się fachowo nazywa, ale to taka elektroniczna (taki mały telewizorek) :)
piotrek89 - Czw Wrz 26, 2013 15:28

santi
Masz na myśli te takie płaskie monitorki na ścianę, na których sobie można wyświetlać różne obrazki? Widziałem ostatnie takie w Media Markt, ale szczerze mówiąc to mi się za bardzo nie podobały - mimo wszystko prawdziwy obrazek lepiej wygląda, ale to tylko moje zdanie.

Jeśli chodzi o prezenty na święta, które powolutku się zbliżają - myślałem o tym, żeby kupić dla swojej mamy jakieś dobre perfumy, a dla ojca buty do chodzenia po górach , żeby mógł zabrać na jedną ze swoich wypraw w góry - mam nadzieje, że im się spodoba, ale jak ich znam to pewnie tak :)

zuzia.gola - Pon Cze 16, 2014 15:56

mamusi pościel, tacie koszulkę, mężowi weekend we dwoje a najmłodszemu - grę na xboxa. Wszyscy się ucieszyli :)
kami - Pon Cze 23, 2014 09:38

zuzia.gola napisał/a:
mamusi pościel, tacie koszulkę, mężowi weekend we dwoje a najmłodszemu - grę na xboxa. Wszyscy się ucieszyli :)


super, tym bardziej, ze swieta tuz,tuz... :wink:

Ksawery Góra - Pon Wrz 07, 2015 09:31

ja kupuję vouchery np. do spa czy salonu kosmetycznego i masaż
Anonymous - Czw Paź 01, 2015 14:23

A co zamierzacie kupić swoim bliskim na zbliżające się święta Bożego Narodzenia?
kami - Pią Paź 02, 2015 08:34

arycha napisał/a:
A co zamierzacie kupić swoim bliskim na zbliżające się święta Bożego Narodzenia?


Ja jeszcze nie wiem ale niech zgadnę pewnie coś polecisz i do tego w jakim sklepie...? :wink: :lol: :lol: :lol:

sigmat - Pon Lis 02, 2015 13:33

Moja rodzina składa się z rodziców i dorosłych dzieci i zwykle kupujemy schematem "rodzice dla dzieci, dzieci dla rodziców". Od lat kupujemy bardzo podobne prezenty - kosmetyki, czasem jakiś ciepły sweter czy koc, ogólnie przydatne rzeczy użytku codziennego.
gooonzooo - Wto Lis 03, 2015 13:09

Za oknem piękne słońce w handlu zaczyna się okres świąteczny :wink: :lol:
Balley - Pią Gru 11, 2015 09:46

Ja swojej córce kupiłem lalki :)
Kalina - Pon Gru 14, 2015 11:01

To i tak nieduże koszty. Pomyśl, że ja mam do obdarowania:
dwóch braci: + dwie bratowe i trójka ich dzieci
siostra + jej mąż
Mój mąż, 2xrodzice i 2xteściowie.
Dla dziadków przeważnie jakiś drobny prezent wspólny.
No i dwie przyjaciółki ;)

Karotka - Śro Gru 07, 2016 11:31

Ja kupiłem obiektyw szerokokątny Sigma AF 10-20/3.5 EX DC HSM PENTAX , mam nadzieję, że prezent się spodoba i nie trzeba będzie zwracać :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group