To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - telefon z aparatem co najmniej porównywalnym do SE K800i

pokhara - Śro Sty 27, 2010 15:03
Temat postu: telefon z aparatem co najmniej porównywalnym do SE K800i
witam,
mam pytanie: który telefon wybrać (pomijając najwyższą półkę) by miał dobry aparat (nie spodziewam się lustrzanki ale nie gorszy niż SE K800 i nie chodzi mi o ilość pixeli ale o faktyczną jakość zdjęć <także przy sztucznym świetle ale bez lampy>, stabilizację obrazu itp). Fajnie byłoby też, żeby miał niezłą kamerę ale bardziej zależy mi na aparacie.
Niestety, z tego co czytam i widzę nawet telefony dużo nowsze, lepsze i opisywane jako te z super aparatami gdy przychodzi do zrobienia zdjęcia przy kiepskiej pogodzie czy przy sztucznym świetle są do niczego.
Z góry dziękuję

ziomiwan - Śro Sty 27, 2010 15:27

Może Samsung Pixon M8800?? Telefon nie jest zbyt drogi, a jakość zdjęć jest naprawdę świetna. Niemal jak z porządnej cyfrówki.
ardsdz - Śro Sty 27, 2010 16:41

Bo to bardziej aparat z telefonem niż telefon z aparatem. Żadnych zbędnych bajerów, a zdjęcia wyśmienite.
ziomiwan - Śro Sty 27, 2010 17:52

Otóż to. Do zdjęć najlepszy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group