To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Nawigacja

ardsdz - Pią Sty 29, 2010 17:44
Temat postu: Nawigacja
Wie może ktoś jaka jest fajna aplikacja do nawigacji na Samsungi z Windows Mobile? Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś poda link skąd można takową pobrać, albo chociaż samą nazwę. Oczywiście chodzi o darmowe programy, nie wersje demo, czy sheerware, czy inne triale.
No, z góry dziękuję...

ziomiwan - Pią Sty 29, 2010 20:03

Wystarczy wpisać w google "nawigacja windows mobile" ewentualnie o ile sie nie mylę Garmin jest nawigacją pod win i nie tylko.
ardsdz - Sob Sty 30, 2010 11:26

Taa, tylko że mam jakiś dziwny fart wchodzenia na strony z wersjami demo... Taki pech poprostu.
No popatrz, szefie, a o Garminie mi się zapomniało, hehe.

ziomiwan - Sob Sty 30, 2010 20:00

Patrz po forach jeśli chcesz znaleźć nawi "darmową" ;) . Na PEB.Pl i forach o windows mobile.
ardsdz - Nie Sty 31, 2010 12:44

Ha, darmową, że za darmo do pobrania i tak będzie działać nie wykorzystując AGPS, szefie. Tak, w przeciwnym przypadku to już dawno pobrałbym AUTOMAPĘ, albo coś innego. Nie... chyba się zadowolę Garminem.
ziomiwan - Nie Sty 31, 2010 22:01

To garmin jest darmowy? W sensie darmowy całkowicie??
ardsdz - Pon Lut 01, 2010 16:19

Acz... nie, no nie całkiem. Każdy program kiedy włączysz dodatkowe funkcje wspomagające, czy tam pobór map. Tylko, że mi to nie przeszkadza, szefie. Nawet NokiaMaps jest płatna, kiedy się włączy dodatkowe wspomagacze. Ot, darmowy fiks, hehe. Ustali Ci położenie, pokaże przebytą trasę, ale tejże już za darmo sobie nie zaplanujesz...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group