To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - czy warto przedłużyć umowę

ProstyBanan - Wto Lut 16, 2010 16:09
Temat postu: czy warto przedłużyć umowę
kończy mi się umowa, byłem w salonie orange i Pani zaproponowała mi
przedłużenie umowy, mówiąc że teraz przygotowali dla mnie taką specjalną ofertę z podwójnym pakietem minut i nowym telefonem za 2zł.

Przejrzałem sobie na spokojnie ofertę na stronie, nie wygląda źle. Tylko zastanawiam się czy nie lepiej jest przenieść się do innej sieci?
Teraz sporo dzieje się na rynku, dużo nowych ofert, więc może coś innego wybrać? :neutral:

ziomiwan - Wto Lut 16, 2010 18:38

Z Twojej wypowiedzi niewiele wynika.
Ale obserwując to co dzieje się w świecie operatorów komórkowych to najlepszą ofertę daje nam Play. Najlepsze stawki, a do tego telefony w bardzo niskich cenach.

zdrojka - Śro Lut 17, 2010 10:51

Oferta Play'a jest ok, tylko jeśli większa część Twoich znajomych jest w innych sieciach, niż Play, będą mieli do Ciebie drożej :sad:
ProstyBanan - Śro Lut 17, 2010 17:11

Zdrojka dobra uwaga

może być później problem z komunikowaniem się, nie pomyślałem o tym :(
wydaje mi się że Play jest dobre jak się sporo dzwoni w środku sieci, gorzej poza nią?
dlatatego tak się zastanawiam nad tym orange, tam masz podwójny pakiet do wykoszystania do wszystkich sieci?

ziomiwan - Śro Lut 17, 2010 19:21

Dlaczego problem z komunikowaniem? Nikt przecież po numerze nie pozna, że jesteś z Play. A numer w 24h możesz przenieść ten co masz. A liczy się chyba lepsza oferta dla Ciebie, a nie dla znajomych prawda?
ProstyBanan - Czw Lut 18, 2010 20:19

słyszałem sporo o tej opcji z przenoszeniem numeru i ponoć to nie funkcjinuje tak
idalenie jak mówią?
play ma lepszą ofertę ? bo z tego co widzę to są bardzo podobne stawki do orange?

ziomiwan - Czw Lut 18, 2010 22:40

Właśnie to funkcjonuje tak jak mówią i właśnie tak szybko. Na początku nie szło tak sprawnie przenoszenie numerów, ale to się zmieniło bardzo szybko.

Pewnie, że lepszą tym bardziej jeśli patrzeć na ceny telefonów i ofertę.

ProstyBanan - Pią Lut 19, 2010 14:50

tak samo szybko we wszystkich sieciach czy mówisz tylko o playu?

właśnie sobie przejrzałem, oferta niczego sobie, szkoda tylko ze nie ma takiego wyboru dodatkowych bonusów jak w orange, bo stawki mają podobne 29 gr za minutę.

ziomiwan - Pią Lut 19, 2010 22:46

Jakie bonusy masz na myśli??

We wszystkich sieciach, ale do orange dłużej z tego co mi wiadomo.

ProstyBanan - Pon Lut 22, 2010 15:18

no takie że poza podwójną promocją minut, orange daje też do wyboru
dodatkowe prezenty na zawsze np. wybrany numer
i w zależności od wielkości wybranego abo można sobie wybrać 1,2 lub 3 dodatkowe bonusy
a play z tego co widzę na stronie czegoś takiego nie ma, no chyba że się mylę?

matig89 - Czw Lut 25, 2010 16:32

ProstyBanan napisał/a:
no takie że poza podwójną promocją minut, orange daje też do wyboru
dodatkowe prezenty na zawsze np. wybrany numer
i w zależności od wielkości wybranego abo można sobie wybrać 1,2 lub 3 dodatkowe bonusy
a play z tego co widzę na stronie czegoś takiego nie ma, no chyba że się mylę?


a ile musisz zaplacic za te prezenty i bonusy? przechodzac do Play masz 29gr do wszystkich a nie jak w reszcie do wszystkich poza Play :) chociaz jak kazda siec tak i ta ma swoje minusy :)

haloxavi - Pią Lut 26, 2010 11:24

Hmm... z tego co ja obserwują to Orane wraz z Plusem daje najmniej ze wszystkich opów.
Przykład z darmowymi numerami - w sytuacji gdy wszyscy dają darmowe numery do sieci bez ograniczeń, Orange zorganizowało promocję, w której za 6 zł otrzymuje się 1000 minut w sieci na dwa tygodnie. Ponownie krok w tył za innymi. Plus daje darmowy numer za 5 zł, Era za 4 zł, Heyah daje tyle dni darmowego doładowania za ile złotych się doładowało, a Play po doładowaniu za 30 zł.

ziomiwan - Pią Lut 26, 2010 21:04

5zł w Plusie, a 4zł w TT to mała różnica więc i śmiało można zrównać ich ofertę, a na przód wystawić Play oraz Heyah, z kolei orange na ostatnią pozycję.
ProstyBanan - Pon Mar 01, 2010 22:40

matig89
no tak, ale tak naprawdę do ilu osób dzwoni się do play? patrząc na moich znajomych to takie osoby stanowią mały procent
ilość minut w abonamentach mają podobne,stawkę też, jak je się wykorzysta płaci się normalną stawkę, prawda?
i tu wydaje mi się warto mieć jeszcze jakiś dodatkowe pakiety do wykorzystania, wliczone w cenę podstawowego abonamentu

ziomiwan - Wto Mar 02, 2010 00:06

ProstyBanan- nie rozumiem Cię.. Że co jeszcze byś chciał?? Pizze do tego?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group