To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung i8520

ziomiwan - Wto Lut 16, 2010 20:28
Temat postu: Samsung i8520
Jeśli myśleliśmy, że Samsung Wave to jedyna nowość od tego producenta i przełomowy model to bardzo się myliliśmy...

Otóż Samsung zaprezentował na MWC 2010 również model i8520.
Specyfikacja podobna do wspomnianego wcześniej Samsunga Wave, ten jednak posiada aparat foto o rozdzielczości 8mpx, WiFi, DLNA, oraz PIKOPROJEKTOR.
Jest to pierwszy telefon komórkowy posiadający na swoim pokładzie pikoprojektor.

Samsung z dnia na dzień zaskakuje...

Zdjęcia oraz pełna specyfikacja dostępna na stronie http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1694#

blondi - Śro Maj 19, 2010 23:03
Temat postu: Bada OS
Ooo widze tu następne dziecko systemu bada i jestem mile zaskoczona niesamowicie ... Może jednak poczekam na ten model .W końcu zapowiedź premiery juz niedługo xD a mi się nie śpieszy. co wiecej, platforma zaczyna robic naprawde spore wrazenie… Nie dziwię się ,wykonali kawał dobrej roboty :)
ziomiwan - Czw Maj 20, 2010 14:47

Poczekać można ;) . Tym bardziej, że jak zapowiedział Samsung teraz 1/3 ich smartfonów wyjdzie z systemem BADA.
ardsdz - Czw Maj 20, 2010 15:06

Taa... znają Gates'a i jego pomysły, to do "siódemki" mobilnej wpakują takie rzeczy, że jeśli Samsung się nie pospieszy, to nie będzie nic z jego pomysłu. Tak jak było z Motorolą i jej Linuxem...
ziomiwan - Czw Maj 20, 2010 19:45

Linux nie był i nie jest projektem motoroli ;) .
ardsdz - Pią Maj 21, 2010 17:46

Tak, wiem o tym :wink: Tylko mi chodziło o to, że oni myśleli, że pobiją WM czymś bardziej przystępnym. O!
ziomiwan - Pią Maj 21, 2010 21:36

No chcieli spróbować, swojego czasu Motorola była potentatem w produkcji telefonów komórkowych lecz w pewnym momencie przysnęli no i zostali w tyle, starali się Linuxem jakoś wygrzebać z dziury, ale nic z tego, brak wsparcia dla platformy zrobił swoje. W gruncie rzeczy jeśli nie inwestujemy w projekt to prędzej czy później upadnie, a Samsung jak widać prze naprzód ze swoim BADA i pozyskiwaniem wsparcia.
ardsdz - Sob Maj 22, 2010 11:38

Tylko, że Samsung ma jeszcze umowę z Microsoftem i nieźle na tym zarabia, nawet jeśli musi część zysków oddać. No cóż, ale na BADĘ zarobili i Gates będzie się musiał nieźle wysilić, choć umowy na WM z HTC i SE ciągle przynoszą mu spore pieniądze. Ja jednak święcie wierzę w Samsunga i życzę mu, aby wyparł tego Windowsa w efektownym i efektywnym stylu! Szykuje się naprawdę świetny system z ogromnymi możliwościami.

PS. A ja się zachwycałem javą trzy lata temu...

ziomiwan - Sob Maj 22, 2010 20:59

Wyprzeć nie wyprze WM i trzeba to powiedzieć otwarcie, Samsung jest gigantem, ale jednak Windows ma wielu odbiorców którzy go uwielbiają.
Samsung zarobi dopiero ogromne pieniądze jak będzie rozwijał BADA i gdy skończy mu się umowa z Microsoftem ;) , bo z Symbianem już skończyli i nie będą podobno w niego pchać kasy i mądrze! Mam nadzieję, że BADA nawet w 1% nie będzie przypominać Symbiana ze swoimi funkcjami.

Pamiętam czasy ardsdz kiedy to zachwycałem się kolorowym wyświetlaczem ;) , choć było to zaledwie 16kolorów :)

ardsdz - Nie Maj 23, 2010 13:40

ziomiwan, aż mi się łezka w oku kręci :cry:

To, czy będą rozwijać BADA zależy głównie od reakcji odbiorców, a tez jak na razie są znakomite i dają nadzieję na przyszłość tej platformy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group