To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Operatorzy: T-Mobile, Plus GSM, Orange, PLAY - awaria w Erze

whisky - Śro Mar 31, 2010 23:38
Temat postu: awaria w Erze
witam. od ponad trzech tygodni mam nieaktywny numer telefonu w Erze. karta sim przestała być widoczna w sieci, wyrobienie duplikatu nic nie dało... od 10 marca walczę z operatorem o uruchomienie numeru i codziennie słyszę, że "informatycy nad tym pracują". generalnie mam związane ręce i nic nie jestem w stanie przewalczyć. tłumaczą się jakąś dużą awarią. czy ktoś miał podobną sytuację i wie, co w takim wypadku można zrobić..? w grę wchodzi już przeniesienie numeru do inneg opeatora - nie z powodu awarii, ale z powodu lekceważenia klienta, podobno biznesowego, z którym mają podpisaną umowę od 13 lat. wiem jak to wygląda formalnie, ale nie wie ile faktycznie trwa i czy numer musi być aktywny u obecnego operatora..?
haloxavi - Czw Kwi 01, 2010 15:05

By przenieść numer, który masz w abonamencie musi ci się kończyć umowa. Nie możesz zerwać umowy o tak sobie w środku jej trwania i przenieść się gdzie indziej, chyba że interesują cię znaczące kary.
ziomiwan - Czw Kwi 01, 2010 16:27

Ale przy obecnej sytuacji może znajdziesz w regulaminie/umowie jakieś paragrafy dotyczące takich sytuacji.
Przeczytaj umowę, może coś znajdziesz na ten temat.

whisky - Czw Kwi 01, 2010 18:14

o karze za zerwanie umowy wiem - ale nie zapłacę im złamanej złotówki. mają jako sieć 5 dni na usunięcie awarii - usuwają ją ponad 3 tygodnie. w tym wypadku zerwę umowę z winy operatora.
ziomiwan - Czw Kwi 01, 2010 21:44

W takim razie jak najbardziej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group