To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Motorola milestone

Saper - Pon Kwi 12, 2010 22:15
Temat postu: Motorola milestone
Witam
Właśnie kupiłem motorole milestone,
Ciekawy Telefon ale mój pierwszy smartfon
Chciałem zastąpić obecna nawigacje innym ściągniętym programem, lecz nie wiem jak zainstalować program w telefonie.
Po zatem gdy szperam w Internecie przez WI-FI w momencie gdy wchodzę na stronę gdzie jest wymagany Java bądź acrobat leader mam problem. Nie wiem jak go zainstalować. (tak jak w PC??)
Do aparatu była dołączona płyta motorola media link, lecz program ten niema zamiaru zainstalować się w mym PC (mam windos XP)
Pomocy…

ardsdz - Wto Kwi 13, 2010 20:52

Programy możesz zainstalować z bazy komputera bądź z telefonu, wystarczy sciągnąć odpowiednią wersję programu na Twoją Motorolkę, wrzucić ją na pamięć czy kartę pamięci i zainstalować.
AC i Javę możesz pobrać właśnie w ten sposób na stronie producenta, bądź wpisując hasła na googlach(trzeba szukać!!!) i zainstalować, to nie jest trudne, szefie.
Program do Twojego telefonu również pobierz sam, wpisując nazwę TWOJEGO modelu i gotowe! Wątpię, by było Ci to koniecznie potrzebne, ale jak uważasz.
Nawigację najlepiej pobierz płatnie. Wydaj tą dychę na AutoMapę, czy inne, ale bądź zadowolony. Ja tak właśnie zrobiłem.
W razie problemów, spróbuję Ci podesłać linki. Daj znać to poszukamy konkretnych programów.

Saper - Pon Kwi 26, 2010 22:44

Ok. a można krok po kroku
Mam plik z navi na pulpicie w PC i mam Tel podpięty kablem do PC
I co teraz?

Tak krok po kroku, bo naprawdę szukałem ale nic z sensem nie znalazłem

Z góry dzięki

ziomiwan - Pon Kwi 26, 2010 23:46

I wrzuć to na telefon. Później odłącz kabel, znajdź plik i zainstaluj.
Tu naprawdę niema żadnej filozofii.

Saper - Wto Kwi 27, 2010 08:00

Ok. a jak to mam znaleźć w telefonie?
Za pomocą jakiejś aplikacji??
Nie widzę tego na pulpicie ani nie mam żadnego menadżera czy czegoś w tym stylu

ardsdz - Wto Kwi 27, 2010 14:08

Słuchaj, najlepiej załóż folder, albo wklej to gdzieś w widocznym miejscu w telefonie i znajdź to. NIE APLIKACJĄ, tylko SAMEMU :wink: Będzie dobrze... nie wiem gdzieś to wkleił.
ziomiwan - Wto Kwi 27, 2010 17:52

Jaką aplikacje...
Masz znaleźć tam gdzie to włożyłeś. Wejść na kartę pamięci, bo zapewne tam to wrzuciłeś i poszukać tego pliku...

vienio89 - Nie Wrz 26, 2010 18:29

nowe pytanie w tym samym dziale: Jak się nazywa program do edycji plików office na tą przepiękną platformę motoroli? :)
darkgee - Nie Wrz 26, 2010 19:02

Ot, chociażby jeden z najlepszych Documents to Go.
vienio89 - Czw Wrz 30, 2010 13:41

Mam pytanko. Jak sie domyslacie posiadam MM i jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia, jednak nie wiem dlacezgo ciagle pobiera mi delikatnie pieniazki z konta (okolo 10gr za 1h) nawet jak nic z nim nie robie. Sieć moja to Play frash. Nie wiem jakie aplikacje pobieraja mi te pieniadze ale jest to strasznie irytujace.
Instalowane programy : Adobe Reader; Battery Life; Kreac Calculator; note Pad; Retro Clock i (jest na liscie aplikacji chodz nie instalowałem go ;) ) usługa Market.

Artfriel - Czw Wrz 30, 2010 13:59

Masz wykupiony jakiś pakiet na internet? Jeśli nie, to prawdopodobne jest, że po prostu pobiera Ci pieniądze w związku z aktualizacjami, w tym przypadku, najpewniej jest to android market.
darkgee - Czw Wrz 30, 2010 15:38

vienio89, Android tak ma. Po prostu ten system sam łączy się z internetem w celu sprawdzenia, czy są np. aktualizacje programów. I nie da się tego wyłączyć, tak żeby nie rozłączać od razu całego połączenia ze światem.
vienio89 - Pią Paź 01, 2010 10:17

właśnie ogarnąłem troszkę go. powyłączałem automatyczne sprawdzanie aktualizacji, wywaliłem gry które łączyły się z netem tylko po to by w rogu wywaliło mi parę reklam. Jest na razie spokój:)
Artfriel - Pią Paź 01, 2010 14:18

Automatyczne łączenie da się wyłączyć w całości, lecz osobiście nie widzę w tym najmniejszego sensu, gdyż Android to system do internetu, więc bezsensowne jest kupowanie tegoż właśnie telefonu, jeśli planuje się z niego korzystać jak ze zwykłego telefonu, czyli po prostu dzwonienie, smsowanie + jakieś zwyczajne funkcje, które posiada każdy telefon bez OS'a.
vienio89 - Sob Gru 11, 2010 18:41

nie chcę zakładać nowego tematu więc odświeżę ten. Chciałem się spytać czy na motorola milestone da radę oglądać filmy z megaupload i czy w końcu pojawiły się jakieś aktualizacje odnośnie flasha?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group