To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Motorola - Problem z wyłaczeniem T9 w Moto Milestone

Takumi - Sob Kwi 17, 2010 13:02
Temat postu: Problem z wyłaczeniem T9 w Moto Milestone
Witam

Pytanie jak w temacie
jak wyłączyć słownik T9 w Motoroli Milestone gdy wysuniemy klawiaturę ..
Na dotykowej klawiaturze się da a niestety na 2 nie znalazłem opcji żeby to wyłączyć..
Trzeba jakiś programik wgrać czy jest możliwość nastawienie tego w telefonie prosze o pomoc ,,
Pozdr

ardsdz - Nie Kwi 18, 2010 11:41

Standardowo to to ma tak właśnie wgrane, jak nie masz tego w opcjach pisania, czy wiadomości to się musisz przyzwyczaić, ale wydaje mi się, że jest. Zaraz jeszcze poszukam...
Takumi - Nie Kwi 18, 2010 14:33

ok miejmy nadzieje nigdy nie pisałem z słownikiem i i czuje sie jakbym pierwszy raz pisal esy ...
ziomiwan - Nie Kwi 18, 2010 14:40

W motoroli niema chyba T9, ale iTap ;) . Ale jego wyłącza się również, gdzieś na wyświetlaczu podczas pisania smsa masz pewnie jakieś oznaczenie w jaki sposób piszesz, a któryś przycisk z klawiatury odpowiada za zmianę na zwykłe Abc.. . Nie wiem który przycisk za to odpowiada, ale sprawdź w ustawieniach podczas pisania smsa.
Takumi - Nie Kwi 18, 2010 15:21

jak piszesz z klawiaturki wysuwanej to nie ma wogule zadnych opcji przynajmniej nic sie nie doszukałem ...
ardsdz - Nie Kwi 18, 2010 19:31

I na innych serwisach też piszą, że to opcja ustawiona z góry i dużo osób się nie może przyzwyczaić :neutral: Czyli lipa...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group