To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Samsung - Samsung I8510

Maturus - Czw Maj 13, 2010 20:59
Temat postu: Samsung I8510
Witam.
Jak wyłączyć zasięg 3G? oraz inne niektóre aplikacje aby nie czerpały baterii , z góry dziękuję.

ziomiwan - Czw Maj 13, 2010 21:32

W ustawieniach sieci-> tryb pracy sieci musisz wybrać GSM zamiast UMTS czy też 3G.
Maturus - Pią Maj 14, 2010 14:34

Niestety nie mam tak samo jak napisałeś :( było to w ustawieniach ale w zupełnie innej kategorii ale zmieniłem na zasięg sieci :) , mam teraz pytanie odnośnie głośników ponieważ coś jest nie tak jak włączę jakikolwiek utwór to przy głośności od 1 wzwyż dziwnie mi bzyczy w głośnikach jak pod głoszę to to bzyczenie nie wzrasta ani nie jest głośniejsze nie rozumiem tego :( czy miał ktoś taki przypadek albo styczność z czymś podobnym?.
ardsdz - Pią Maj 14, 2010 15:18

Takie są głośniki tego telefonu po prostu. Możesz coś pokombinować w ustawieniach odtwarzacza, ale to nigdy nie będzie świetnej jakości dźwięk. To komórka nie miniwieża.
Maturus - Pią Maj 14, 2010 15:28

Bez przesady z miniwieżą ale dlaczego tak bzyczy? nigdy tak nie miałem jak odtworzyłem film to była płynna jakość dźwięku wszystko OK nie rozumiem tego :( , mam jeszcze pytanie odnośnie karty mSD jak znaleźć foldery z tej karty? nigdzie nie mogę tego znaleźć , oraz do czego służą chyba 'soft keye' ? 2 srebrne przyciski na jednym mam ustawioną galerie (której odziwo nie mam w menu :/ ) a drugi służy do?
darkgee - Pią Maj 14, 2010 16:04

Może po prostu odtwarzasz piosenkę w niskiej jakości, stąd to "bzyczenie"?
Zawartość karty możesz znaleźć w Menadżerze plików, który powinien znajdować się w folderach Biuro, Aplikacje bądź Ustawienia.
To, jak softkeye będą skonfigurowane możesz sobie ustawić w Ustawieniach.

Maturus - Pią Maj 14, 2010 16:26

Przepraszam :P , przeczytałem instrukcje bo całkowicie o niej zapomniałem lecz zbytnio nie pomogła bo poprzednia osoba chyba tak ustawiła ale porobiłem parę zmian : ) , wszystko jest OK , dziękuję za pomoc.
ziomiwan - Pią Maj 14, 2010 20:40

Bzyczenie najczęściej jest spowodowane słabej jakości plikiem muzycznym czy też wideo.
ardsdz - Sob Maj 15, 2010 10:18

Ta, ale nie będzie to jakość świetna nawet, gdy 3minutowy plik .mp3 będzie ważył 25MB. To jest komórka, a każdemu coś bzyczy inaczej :wink:
Maturus - Sob Maj 15, 2010 15:19

Jakość i tak jest dobra , głośniki ciche nie są :) , mam jeszcze pytanie jak wydłużyć czas pracy baterii , tzn czy wgrać nowego Symbiana usunąć niektóre aplikacje?, oraz jak usunąć motywy z telefonu ? usunąłem parę w mndż. aplik. ale reszty nie wyświetlało mi które też były zainstalowane :( .
darkgee - Sob Maj 15, 2010 17:46

Czasu działania baterii nie wydłużysz odinstalowaniem aplikacji. Ew. możesz sprawdzić czy nie masz włączonego skanowania sieci bezprzewodowych, Bluetootha i w Ustawieniach możesz włączyć oszczędzanie energii.
Wszystkich motywów nie usuniesz z telefonu, bo niektóre są wgrane wraz z oprogramowaniem.

ardsdz - Sob Maj 15, 2010 17:55

Są dobre motywy, które Twoje wymagania spełnią. Standardowych nie usuniesz niestety.

Bateria? Tu tylko wymiana, albo wyłączenie podświetlenia, skrócenie czasu jego trwania, czy wyłączenie wygaszacza.

Maturus - Pon Maj 17, 2010 18:20

Można prosić o jakiś przykład motywu?

Baterii raczej nie wymienię zważając na to, że raczej nie była katowana (chociaż sprzedający nieźle pojechał sobie na kłamstwach, ale w to nie wnikajmy),wygaszacz nie wiem czy ogółem się u mnie da ustawić. Z czym jest związany 'Garmin' z gps'em ? , jak sprawdzić czy jest włączony?.

ziomiwan - Pon Maj 17, 2010 22:28

Tak jest związany z GPSem. Najlepiej poszukaj sobie jakiegoś menadżera zadań, zainstaluj i będzie Ci pokazywał co masz otwarte i w prosty sposób będziesz mógł to zamknąć.
Gdzie znaleźć? www.google.pl

ardsdz - Wto Maj 18, 2010 15:15

Pasowałoby Mu ten motyw znaleźć, koledzy :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group