To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Sony, Sony Ericsson - Problem z W910i

flame - Śro Maj 26, 2010 13:16
Temat postu: Problem z W910i
Witam,
Jakiś czas temu, gdy pisałam smsa, nagle zaczął włączać mi się odtwarzacz muzyki. Zorientowałam się, że włącza się wtedy, gdy naciskam klawisz 8, gdy naciskam 9 włącza mi się status telefonu, a strzałka w bok zaczęła działać jak cofnij / wyjdź. Wyłączyłam telefon, włączyłam i było wszystko w porządku przez kilka tygodni. Dziś stało się to samo. I tym razem wyłączenie i włączenie nie pomaga. Jak myślicie, co się stało i czy mogę to jakoś sama naprawić? Proszę o pomoc. Nie da się nic robić na telefonie, który robi, co innego niż ja chcę.
Czekam na odpowiedź ;)

ardsdz - Śro Maj 26, 2010 13:53

Albo taśma, albo płytka, czyli albo 20, albo powyżej 50zł :wink: No, może jeszcze obwody się załapią, ale sama nic nie zrobisz...
flame - Śro Maj 26, 2010 14:08
Temat postu: w910i
zalał mi się jakiś czas temu, ale to było dawno. Może to być powodem... Szkoda mi trochę tego telofonu, no ale i tak niedługo chcę go sprzedać.
Rozglądam się za nowym telefonem. Co mi jest potrzebne? A no:
-WiFi
-Dotykowy ekran
-KONIECZNIE klawiatura QWERTY
-odtwarzacz mp3 i innych plików muzycznych
-dobra przeglądarka internetowa
-szybki internet
-jakiś ładny wygląd ;)
-dobra jakość filików z youtube
-mp4
-żeby sprawnie i szybko działały komunikatory
-wykonany z trwałych materiałów, żeby się nie rozsypał po paru miesiącach;)
Chyba to wszystko. Jeśli chodzi o cenę to raczej w średnich granicach cenowych.
Co polecacie? ;>

ziomiwan - Śro Maj 26, 2010 15:10

Cena. Jaka cena maksymalna??
flame - Śro Maj 26, 2010 20:19

ok 1500-1600zł za nowy, ale mam zamiar kupić jakiś w komisie / na allegro, więc mam nadzieję, że znajdę taniej.
ziomiwan - Śro Maj 26, 2010 21:49

Może Motorola Milestone??
O taką QWERTY Ci chodzi czy też może być ekranowe QWERTY?

Albo taka Omnia PRO
http://allegro.pl/item105...nowy_sklep.html

flame - Czw Maj 27, 2010 07:47
Temat postu: problem z w910i
Qwerty wysuwane z telefonu ;) Ekranowe, to chyba prawie każdy dotykowy ma.
Jak myślicie, zorintuja się, że ten telefon [w910i] był zalany? Jest jeszcze na gwarancji. Sprawdziłam plombę na baterii i jest biała, tej drugiej nie mogę znaleźć ale poszukam.
A i czy jak ktoś sam rozkręci telefon, ale zdjemie tylko obudowę, właściwie całą, ale nic nie dotyka tam, tylko czyści ektan, to chyba to gwarancja dalej jest? Był rozkręcany przeze mnie, ale tylko czyćiłam ekran...
Wiecie może gdzie znajduje się jeszcze jakaś pomba w w910i oprócz na baterii?

ziomiwan - Czw Maj 27, 2010 12:05

Jeśli rozkręciłaś to straciłaś gwarancję. Jeśli zlałaś również straciłaś gwarancję.
Możesz próbować, ale na 99,9% wróci z notką, że uszkodzenie spowodowane przez użytkownika telefonu.

ardsdz - Czw Maj 27, 2010 13:58

Dokładnie, gwarancja nie uwzględnia takich przypadków...
flame - Czw Maj 27, 2010 22:11

Czyli wychodzi na to, że nie mam prawa odkręcić sobie obudowy w celu jej zmienienia, albo przetarcia wyświetlacza? Przecież każdy może sobie zmienić obudowę, a żeby to zrobić trzeba rozkręcić.... I za takie coś gwarancje się traci? Bez sensu trochę...
Wiecie gdzie znajdują się plomby wodne w w910i?

ziomiwan - Czw Maj 27, 2010 22:30

Dlaczego niby bez sensu? Dlaczego mają odpowiadać za ewentualne zniszczenia spowodowane czyimś rozkręcaniem?? Chcesz gwarancji to nie tykaj niczego w środku, jeśli nie zależy Ci na gwarancji to rób co chcesz ;) .

Nie wiem gdzie, ale zapewne gdzieś w środku w okolicach płytki głównej.

flame - Czw Maj 27, 2010 22:39

po prostu nie spodziewałam się, że gdy chcę zmienić obudowę muszą zrobić to w serwisie. Przecież to tylko kilka śrubek, które każdy mógłby rozkręcić...I raczej ciężko przy tym telefon uszkodzić;) No ale nieważne. I tak już mi się gwarancja prawie kończy.

Lepszy HTC Touch Pro 2 czy Nokia N900? Co bardziej polecacie?

flame - Nie Maj 30, 2010 08:50

Mój w910i znów sprawny! Znaczy tak do końca to on sprawny nigdy nie był...traci zasięg często itd, ale to jak wszystkie z tej serii... W każdym razie naprawił się sam. Nic nie zrobiłam. Wyłączyłam go na trochę, włączyłam i wszystko wróciło do normy odnośnie tych klawiszy ;)
Ciekawe tylko...na jak długo.

ardsdz - Nie Maj 30, 2010 11:13

Oczywiście, że lepszy HTC Touch PRO, już przez sam wzgląd na procesor i szybkość działania. Platforma też jest lepsza.

Może na tydzień :wink:

flame - Nie Maj 30, 2010 13:28

Czyli HTC jest wart swojej niestety niemałej ceny?

Mam nadzieję, że na trochę dłużej ;) Muszę go sprzedać wreszcie...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group