To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Dostęp mobilny - internet komórkowy, LTE, WiFi, WiMAX... - jaki net mobilny?

warka - Wto Cze 22, 2010 14:43
Temat postu: jaki net mobilny?
Witam
czy macie jakieś doświadczenia z internetem mobilnym? Zastanawiam się nad wyborem operatora, ale przyznam szczerze , że opinie dość podzielona

darkgee - Wto Cze 22, 2010 20:11

Najlepsze operty mobilnego neta ma Play. Zdecydowanie najlepszy stosunek ceny do ilości gigabajtów.
ziomiwan - Wto Cze 22, 2010 20:33

Dokładnie tak Play ma najlepszą ofertę.
No chyba, że weźmiemy również pod uwagę ofertę Plusa gdzie w nocy masz nieograniczony transfer.

warka - Śro Cze 23, 2010 11:09

Przyznam szczerze ,że brałam też pod uwagę Orange. Play nie bardzo mnie przekonuje z racji wcześniejszych doświadczeń brata .
Mieszkam w dużym mieście , więc z zasięgiem nie powinno być problemu. Możecie coś powiedzieć o free?

Szaman666 - Pią Wrz 07, 2012 15:18

Play ma najlepszy mobilny, to fakt (mam, chodzi super), ale już nie działa na zadupiach - tam sprawdza się tylko radiowy orange (tez mam, taki wielki modem z antenkami jak ufo)
marekpiotr1984 - Czw Sty 03, 2013 14:24

a ja na serio nie polecam żadnego mobilnego internetu. To jest najgorszy net jaki może być miałem już z każdej sieci i nie polecam.
halohalo - Czw Sty 03, 2013 17:36

właśnie z Playa zrezygnowałem, czas poszukać czegoś szybszego
pollock - Pią Kwi 05, 2013 14:10

W internetu mobilnego zwykle korzystają osoby, które z jakiś powodów nie mają dostępu do stałego łącza, więc nie zawsze ten wybór jest czy chce czy nie chce mobilnego:) testowałem i play i orange i zdecydowanie orange lepiej śmiga.
Sadmar - Wto Kwi 09, 2013 13:54

Zależy gdzie mieszkasz,od zasięgu. W mniejszych miejscowościach chyba najlepiej sprawdzi się Orange oraz Plus,ale warto sprawdzić wszystko wcześniej dokładnie na mapce zasięgu danego operaotra.
Magdabrzoza - Czw Wrz 11, 2014 10:06

odświeżam, miał ktoś może doświadczenie z internetem mobilnym z Vectry?
bekonowa - Sob Lut 07, 2015 22:27

W sumie nie jestem 100% za :/ Kiedyś miałam play w jednej lokalizacji śmigał. Natomiast po przeprowadzce zaczął mega wolno chodzić...
gooonzooo - Czw Lut 12, 2015 12:55

też miałem play ale nie narzekałem :cool:
halohalo - Wto Lut 17, 2015 11:38

właśnie nabyłem na aukcjach 27 GB za ok 53 zł na 6 miesięcy - Plus LTE :cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group