To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
GSM, Telefony, Smartfony, Telekomunikacja, Internet - Forum
Forum telekomunikacyjne dotyczące tematów związanych z GSM, telefonią stacjonarną, Internetem, radiokomunikacją i szeroko rozumianą telekomunikacją.

Telefony komórkowe, smartfony, akcesoria - jakie wybrać? - Lg KP500 czy MyPhone8815TV FOXY

Dar0 - Sob Lip 17, 2010 13:20
Temat postu: Lg KP500 czy MyPhone8815TV FOXY
Witam!
Z racji tego, że jestem nowy na tym forum i to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość.
A więc mam problem tak jak w temacie no mogę się zdecydować, który telefon wybrać:
LG Cookie Kp500 (opis telefonu w poniższym linku)
Kod:
http://www.telix.pl/telefon/lg-cookie--lg--kp500--2117.html

czy MyPhone 8815TV FOXY (opis telefonu w poniższym linku)
Kod:
http://www.myphone.pl/Produkty/Telefony/Telefon/tabid/69/cn/ViewPhone/model/myPhone8815TV%20FOXY/pid/37/Default.aspx

Proszę o szybką odpowiedź.

Ps. I proszę o to aby argumentować swój wybór. Ale nie tak np:
"-My phone bo moja babcia mi tak powiedziała".
Z góry dziękuję i pozdrawiam Dar0.

ziomiwan - Sob Lip 17, 2010 14:11

MyPhone to beznadziejna szmira którą należy omijać z daleka.

A więc KP500 jeśli już, LUB w podobnej cenie Samsung Avila.

Dar0 - Sob Lip 17, 2010 19:20

Mój kolega ma Myphone`a i sprawdza mu się dobrze, a telewizor to nawet niezły bajer łapał dobrze TVP1 i 2 Polsat, TVN telefon ma wejścia na 2 karty sim a ja nie chce mieć 2 telefonów . LG ma troszkę zrąbanego softa, ale za to 3mpx aparat i 3cale wyświetlacz.





(Przepraszam za złe dobranie tematów)

bemyself - Sob Lip 17, 2010 20:42

ludzie blednie sadza ze jakosc jest zalezna od ilosci mpx . aparat ktory ma lepsze parametry a np 3 mpx bedzie robil lepsze zdjecia niz ten ktory ma ich 8. to jest tylko kwestia rozdzielczosci, a sadze ze nie bedziesz drukowal bilboardow. Cookie jest bardzo mily w obsludze, intuicyjny, dosc czuly, ale przy przegladaniu pdf mnie strasznie denerwowal wiec sie na niego nie zdecydowalam.jesli o grafike i dzwiek chodzi to mam wrazenie ze samsungi sa tu lepsze. Ciasteczko obmacalam w prawo i w lewo, bo sama sie nad nim zastanawialam, w efekcie kupilam omnię2 i jestem wrecz porażona roznicą i ciesze sie z wyboru.
myphone owszem mozna kupic, ale na chwile, szybko sie rysuje, jest niezbyt wytrzymaly, trzeba te telefony niebywale szanowac. czulosc jak dla mnie-koszmar,jedyna zaleta to dual sim, ale wszystkie chinczyki go mają, czasem jedna
karta przestaje dzialac. jest to tak jak sciphone i reszta bubli dziadostwo naladowane pseudotechnologią ktore nie reprezentuje ani poziomu, ani plynnosci, a wyswietlacz wola o pomstę do nieba. tez wymacalam niedawno ktoregos myphone'a i zrozumialam czemu ludzie go odradzaja

ardsdz - Nie Lip 18, 2010 14:41

Ja bym doradził Avilę. Krótko, i tyle!
ziomiwan - Pon Lip 19, 2010 11:13

bemyself- myPhone jest telefonem niby Polskim ;) , produkowanym przez małe chińskie rączkie...
A odradzam właśnie dlatego, że jest zbudowany z byle czego i byle jak.

Dar0 - Pon Lip 19, 2010 23:25

Dobra zdecydowałem się na LG Cookie.
Dziękuję wszystkim za pomoc.
Temat do zamknięcia!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group